Uyku modunda USB takıldı çıkarıldı sesi sorunu

• Konuyu başlatan ESY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 4B

ESY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda sadece ekran uyku moduna geçtiğinde kulaklığımdan USB takıldı çıkarıldı sesi geldiğini duydum. Bu sorun bilgisiz arkadaşımın bilgisayar açıkken anakartın üzerine bir şey bağlaması ve anakartın kısa devre yapması sonucu başladı. Windows'u sıfırladım ve sonrasında bir sorun yoktu fakat tekrardan gelmeye başladı bu ses. Sorun olmuyor tabii bilgisayarı kullanırken ses gelmiyor fakat aklıma takılıyor böyle olması içimde kalacağına sorayım dedim belki bilen vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinde sorunlu gözüken aygıt varmı varsa devre dışı bırakırsan çözülüceğini umuyorum.
USB lerin yerlerini değiştirdim şuan sorun yok bakalım inşallah dahada sorun olmaz. Birde şunu farkettim monitörüm kapandığı anda yani uyku moduna geçtiği anda başlıyordu o ses.

Anakartınızın değerini bilin. Öyle şeyler denemeyin birdaha 😇
Ya çocukta bilgisayar bölümü mezunu adama diyorumki şu pwm fan splitteri bağlayıver pc ye benimde okula gitmem gerekiyordu. Geldiğimde bağlamış fakat bana söylemedi böyle birşey yaptığını sonrasında bu sorunu yaşayınca sordum ve itiraf etti, birdaha kimseye dokundurtmam zaten :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı