Kitap Uykusuzluk - İnsomnia Stephen King 210 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Stephen King kitaplarını öneririm, çok akıcı olurlar. Piyasada en ucuz Amazon'da satılıyor.

1709737293616.png

Keşke, kitaplar bu kadar pahalı olmasa harçlığımın neredeyse tamamıyla kitap alıyorum.
Vallaha yeni nesile çok acıyorum. 26 yaşındayım ben lisedeyken kitapyurdunda okul harçlığımdan biriktirdiklerim ile(günde 10₺) koli koli kitap söylerdim yanında hediye kahve bardakları, kahve ek kitap ve dergilerle gelirdi. Şimdi kitaplar ateş pahası üstüne dünya kadar para harcasan da yanına 1 ayraçı rica minnet koyuyorlar.

Vallaha yeni nesile çok acıyorum. 26 yaşındayım ben lisedeyken kitapyurdunda okul harçlığımdan biriktirdiklerim ile(günde 10₺) koli koli kitap söylerdim yanında hediye kahve bardakları, kahve ek kitap ve dergilerle gelirdi. Şimdi kitaplar ateş pahası üstüne dünya kadar para harcasan da yanına 1 ayraçı rica minnet koyuyorlar.
Gerçekten durum çok vahim, yeni gençlerimiz bırakın kitabı, kaleme, silgiye vs bilene para ayırmakta zorlanıyor. Arada böyle araçla filan seyahat ederken gençlere harçlık veriyorum, vicdanım el vermiyor, yemek ısmarlıyorum.

Geri
Yukarı