Elektronik W-KING 30W Bluetooth Hoparlör 956 TL

Juppiter

Kilopat
Daha fazla  
Prime ücretsiz kargo ve sayfasındaki %10 indirim kuponu ile 956 TL'ye geliyor. Ürün yurt dışında bilindik bir marka, gönderici Amazon, sıkıntı olması durumunda iade edilebilir. Fiyatındaki rakiplerine göre ses kalitesi ve gücü oldukça fazla. Karşılaştırmak adına Amazon Almanya fiyatı 57 euro(1682 TL): Amazon.de

YouTube'daki karşılaştırmalı incelemelerinde sesi boğuk gibi çıkıyor. Pek iyi değil sanırım.
Bunu alıp deneyen var mı ? Örneğin mi16w kadar bass sesi var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teste göre JBL Charge 4 ile çok yakın seviyede. Charge 4'te de gayet temiz ses alınıyordu. Sipariş ettim, gelince bilgilendiririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teste göre JBL Charge 4 ile çok yakın seviyede. Charge 4'te de gayet temiz ses alınıyordu. Sipariş ettim, gelince bilgilendiririm.
@zoky787 Youtube videolarında ses çok anlaşılmıyor bazen.

@Juppiter bende aldım,videolarda ses iyi gibi.Şansa ne gelecek bakalım...

Hoparlör geldimi ?

Hoparlör geldi.Kesinlikle o fiyata alınır.Bass sesleri yerinde güzel yani,mid seslerde fena değil.Eq mod mod midleri kısıp bassı ön planda oluyor.Normal mod daha iyi.

Dosya Ekleri

• IMG_20230819_191454-01.jpeg
    IMG_20230819_191454-01.jpeg
    125,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Hoparlör geldimi ?

Hoparlör geldi.Kesinlikle o fiyata alınır.Bass sesleri yerinde güzel yani,mid seslerde fena değil.Eq mod mod midleri kısıp bassı ön planda oluyor.Normal mod daha iyi.
Uzun aradan sonra giriş yaptığım için şimdi cevaplayabiliyorum ancak size de ulaşmış zaten. Yorumlarınıza katılıyorum, paylaştığım zamanki fiyatına göre bedavaydı, muhtemelen kur hatasıydı. Şu anda 2400 TL'ye çekmişler zaten. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı