Uyumamak için ne yapılabilir?

10-15 gün uyumamak mı? Ciddi misiniz? Ölmezseniz yazın hocam.

Kısa süreli uyku kaçıracak bir taktiğim var. Bir bardağa su doldurun, içine yarım limon sıkın, 3 çay kaşığı tuz ve 2 tatlı kaşığu pul biber ekleyin. Sonrasında, varsa 1 tatlı kaşığı çilek reçeli ekleyip karıştırın. Ne kadar ani yapabilirseniz o kadar ani bir şekilde kafanıza dikin ve için. Geçici olarak işe yarar.

Ayrıca, fotoğraftaki şeylerden alıp kafana su sıkabilirsin.

1611441738654.png

Tabii, son olarak çare olarak ilaç alabilirsin.

Kahve içebilirsin mesela.

Oyun oynamak pek iyi bir fikir değil. Gözlerin acıyınca masada bile uyuya kalabilirsin. 😀

Bir işim var 10 15 gün uyumamayı planlıyorum ama 1 günün sonunda ağır bir uyku basıyor uyuya kalıyorum uyumamak için ne yapabilirim?

Not: Sağlığına zararlı gibi şeyler diyecek arkadaşlar yazmasın ben uyumamak için ne yapabilirim diyorum.
Bırakın 15 günü eğer 7 gün uykusuz kalırsanız 7.günün sonunda yemeğinizi sadece başkalarının yardımıyla yiyebilirsiniz. Gerçekçi bir hedef değil.

Bir işim var 10 15 gün uyumamayı planlıyorum ama 1 günün sonunda ağır bir uyku basıyor uyuya kalıyorum uyumamak için ne yapabilirim?

Not: Sağlığına zararlı gibi şeyler diyecek arkadaşlar yazmasın ben uyumamak için ne yapabilirim diyorum.

10-15 gün boyunca her gün en fazla 2-3 saat uyumaya çalıştığınızı algıladım, diğer türlü dalga geçmiş oluyorsunuz. Maalesef böyle bir şeyi en fazla 3 gün uygulayabilirsiniz çünkü çok yorarsanız vücut kaslarınızı yakacaktır böyle bir şeyi kimse kendine yapmaz. Ayrıca 24 saat uyumak nedir onu da öğrenmiş olursunuz.

Hocam bence hayatınızı riske atmayın. Onun dışında 2-3 gün uyumamak için soğuk suyla yüzünüzü, gözlerinizi ve saç diplerinizi yıkayabilirsiniz. Ama bende kahve işe yaramıyor. Kahve içince uyuyasım geliyor.

Duşun içinde yaşa 15 gün. Direkt çözüm. Hiç "hahaha" atmayın. Bunu başarmanın tek yolu her yarım saniyede bir yüzüne buz gibi su düşmesi. :D

Son düzenleme:
48 saat sonra bilinç gidiyor. Göz açık uyunuyor. Rekorum 40 saat. Birde zaman algısı bozuluyor. İnsanlara bir rapçi oluyor bir slow. Bilinç kısman aşırı duyarlı, çoğunluk olarak ''Zombi'' oluyor.

Alkol alırsan yanında zaman diye bir şey olmuyor. Boşluk ta süzülüyorsun.

Uyumakla da bitmiyor. Uyuyunca 20 saatin sonunda, 40 yıldır uyumamış gibi hissedip uyanıyorsun. Ölü gibi oluyorsun. Önerim 2 bardak kolaya 3 adet Nescafe koyman.

Sürükleyici bir dizi izleyebilirsiniz kahve veya çay içebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı