Uyurken telefonunuzu sessize alıyor musunuz?

Uyurken Telefonunuzu Sessize alıyor musunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    63
Bildirimler hiç mi çıkmıyor yoksa sadece ana ekranda mı belirmiyor?
Ana ekranda belirmemesi için seçenek var, ben toplu olarak kapatıyorum.
Uyurken telefonu sessize bırakmayı geç aynı oda da bulundurmamalıyız ayrıca aynı oda da bulunduruyorsak da kapatmalıyız gözlemledim de telefon açıkken hep sersem kalkıyorken telefon kapalıyken tam aksine uykumu alarak dinç bir şekilde uyanıyorum sabah o radyasyon ister istemez elinde 7-8 saat telefon varmış gibi insanı etkiliyor.
Acil bir şey varsa acil durum servislerini arasınlar zaten, sen ne yapacaksın ki bir şey olsa?

Aksine, gündüz sadece duyabileceğim kadar açıktır, fazla açık olmaz. Kimi zaman sessize aldığım da olur.

Gece sesini açarım, acil bir şey olursa diye. Ancak interneti kapatırım ki mesajların bildirimi falan gelmesin. Çok önemli bir şey olursa ulaşmak isteyen arar zaten, mesaj atmaz.

Uyurken telefonu sessize bırakmayı geç aynı oda da bulundurmamalıyız ayrıca aynı oda da bulunduruyorsak da kapatmalıyız gözlemledim de telefon açıkken hep sersem kalkıyorken telefon kapalıyken tam aksine uykumu alarak dinç bir şekilde uyanıyorum sabah o radyasyon ister istemez elinde 7-8 saat telefon varmış gibi insanı etkiliyor.

Alakası olduğunu sanmıyorum. Günümüz telefonlarının sar değerleri düşük.

Almıyorum. Çünkü alarm kuruyorum. Ben de biliyorum sessizde olsa bile alarm sesi geleceğini ama psikolojik olarak çalmayacak hissine kapılıyorum. O yüzden yatarken hep seslide.

Sesi en yükseğe alıyorum, sessizde olmadığını teyit ettikten sonra WiFi'yi kapatıp huzur içinde yatıyorum. Acil bir durum olursa diye sesi en yükseğe çekiyorum. Gece de olsa çok ilgilendirmiyor beni açıkçası. Acil durum geliyorum demez.

Yeni konular

Geri
Yukarı