Hayattan zevk alıyor musunuz?

Ülke korku filmi gibi olmasa, adalet olsa, dışarıda rahat rahat dolaşan cinsel suçlulara uçuk kaçık cezalar verilse hayat daha iyi olurdu benim açımdan.

Fakirlikten, evsizlikten, açlıktan ölen kimse olmasa hayat daha iyi olurdu benim açımdan.

Ben artık fazla bir zevk almıyorum. Çalışarak bilgisayar almaktı hedefim, aldım. Ailemle aram iyi. Artık sanki yapacak hiçbir şey kalmamış gibi hissediyorum. Sabahları iş akşamları ya PC'de arkadaşlarla oyun ya da arkadaşlarla gezme... Başka hiçbir şey yok, her günüm sabit. Siz ne düşünüyorusunuz?
Arkadaş mı vay be. En azından gezecek, oyun oynayabilecek arkadaşların var :)) Benim durumumda olmanı hiç istemezdim

Arkadaş mı vay be. En azından gezecek, oyun oynayabilecek arkadaşların var :)) benim durumumda olmanı hiç istem.

Arkadaş mı vay be. En azından gezecek, oyun oynayabilecek arkadaşların var :)) benim durumumda olmanı hiç istemezdim.

Her şey ters gidiyor anlatmak bile istemem yazdım sildim hatta arkadaşlar görür diye.

Her şey ters gidiyor anlatmak bile istemem yazdım sildim hatta arkadaşlar görür diye.
Durumunu bilmiyorum fakat ben artık neysem oyum. Önceden hep ne derler diye yaşardım ama artık akıllandım. Hayat; başkalarının düşüncelerine kafa yoracak kadar ve çok ciddiye alınacak kadar uzun değil.

Yaşamaktan çok bunaldım ve hissizleştim artık.

Bari cebime para girsin diye işe gireyim diyorum o da olmuyor, 1-2 günde ayrılıyorum hemen kafam çekmediği için.

Bir saat beğeniyorum fiyatı pahalı, uğruna 2-3 ay çalışmam gerekiyor. Bir telefon beğeniyorum yine aynı hesap. Hele hele arabalar... artık hayal mayal da kalmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı