Uyuyamamak

Arkadaşlar, ben küçüklükten ağır bir bilinç altı korkusu yaşadım ve bugün TV bozuldu. TV ile uyuyordum. Şimdi TV'siz uyuyamıyorum ve adını anmak saymak istemediğim varlıklar aklımdan gitmiyor. Dini konu olarak algılamayın. Yardım edin.

Allah'ım var neden korkuyorsun onlar senden korksunlar. Aç bir nas felak oku hiçbir şeyciğin kalmaz. Unutma! Sen değil onlar güçsüz, kuranda bile yazıyor :)

Duanı et hocam güzelce. Televizyonla birlikte uyumayı alışkanlık etme. Zaman ilerledikçe, bu alışkanlığı bırakman zorlaşacak. Aklına getirme. Yatmadan önce bir müzik dinle. Saat sesi gibi sizi rahatsız eden şeyleri odanızdan çıkartın. Sessiz bir ortamda uyumayı seviyorsanız bir kulak tıkacı alabilirsiniz. Sesli ortamda uyumayı seviyorsanız ailenizden önce yatın. Bir iki gün sonra korkulacak bir şey olmadığını, yavaş yavaş alıştığınızı farkedeceksiniz.

Çok iyi geldi teşekkür ederim.

Ne demek. Bu dediklerimi uyumadan önce aklına getir gaza gel korku diye birşey kalmaz üstüne git ama kötü birşeyde deme onlara karşı. Bundan sonra korku falan kalmaz yada dimmerli ampul al loş ışıkta uyumaya çalış ben öyle yapıyorum bak. ;)

Ne demek. Bu dediklerimi uyumadan önce aklına getir gaza gel korku diye birşey kalmaz üstüne git ama kötü birşeyde deme onlara karşı. Bundan sonra korku falan kalmaz yada dimmerli ampul al loş ışıkta uyumaya çalış ben öyle yapıyorum bak. ;)
Yok isimlerini bile anmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı