Uyuyamamak

Hocam, tam olarak ne tür bir korku ses olmadan mı uyuyamıyorsunuz, ışık mı? Televizyon ikisini de sağladığı için.

Ben aynı sebepten korkuyorum. Tavsiye olarak fazla ışık saçmayan abajur veya gece lambası kullanabilirsin. Veya telefondan hafif müzik açıp kulaklığı tak. Film izleyerek de uyuyabilirsin. Ben senin uyumadan önce biraz TV izliyorum .

Allah'ım var neden korkuyorsun onlar senden korksunlar. Aç bir nas felak oku hiçbir şeyciğin kalmaz. Unutma! Sen değil onlar güçsüz, kuranda bile yazıyor

Duanı et hocam güzelce. Televizyonla birlikte uyumayı alışkanlık etme. Zaman ilerledikçe, bu alışkanlığı bırakman zorlaşacak. Aklına getirme. Yatmadan önce bir müzik dinle. Saat sesi gibi sizi rahatsız eden şeyleri odanızdan çıkartın. Sessiz bir ortamda uyumayı seviyorsanız bir kulak tıkacı alabilirsiniz. Sesli ortamda uyumayı seviyorsanız ailenizden önce yatın. Bir iki gün sonra korkulacak bir şey olmadığını, yavaş yavaş alıştığınızı farkedeceksiniz.

Çok iyi geldi teşekkür ederim.

Ne demek. Bu dediklerimi uyumadan önce aklına getir gaza gel korku diye birşey kalmaz üstüne git ama kötü birşeyde deme onlara karşı. Bundan sonra korku falan kalmaz yada dimmerli ampul al loş ışıkta uyumaya çalış ben öyle yapıyorum bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…