Uyuyamıyorum

RetR0_Z

Decapat
Dostlar, malum yaz tatiline girdik ve ben tatilin ilk haftası durmadan sabahladım ve bu hafta bir türlü uyuyamıyorum. Saat 11-12 gibi yatıp saat 5-6'ya kadar bir türlü uyuyamıyorum. Şimdiden önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafanı yastığa koyunca her türlü uyursun hocam. Şimdi git yatağına yat ve gözlerini kapa😊 Yalnız uyurken bir şeyleri kafaya takıp da uykunu kaçırma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, malum yaz tatiline girdik ve ben tatilin ilk haftası durmadan sabahladım ve bu hafta bir türlü uyuyamıyorum. Saat 11-12 gibi yatıp saat 5-6'ya kadar bir türlü uyuyamıyorum. Şimdiden önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

Bende de bir ara sorun vardı okula uyanamayacağım için stres yapıyordum ama şu an tatildeyiz yani stres yaptığın bir şey varsa onu aklından çıkar ve uyuma saatinden bir saat önce teknolojik aletleri bırak ve loş ortamda bulun.

Hocma uykunuz geldiği için mi yatıyorsun yoksa o satte yatmak istediğin için mi benim de uykum gelmiyor 9'da uyudum geçen (sabah 9'da) ve sıkılmamak için bir şeyler yaptım ( çünkü uyumaya çalışığım zaman uyuyamamak çok sıkıcı bende CS falan girdim film izledim vb. aktiviteler yaptım. Sonra uyku fena bastırdı uyudum. Kafanda morelini bozan bir şeyler varsa onları çıkarmaya çalış takıntı yapmamaya çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı