Uzak durulması gereken B450 GAMING Plus Max

Hocam bu yanıtımın üzerine bir bu kadar daha Türkçe ve İngilizce başlığa bakmakla birlikte baktığım başlık sayısı 25'i aştı. Tüm bu başlıkların ortak noktası hepsinin Haziran 2020, Ağustos 2020 ve Ekim 2020 gibi tarihlerde sorunun çözüldüğünden dolayı veya yeni cevap girilmediğinden dolayı kapanması. Gördüğüm en yeni girdi size ait. Ben de aynı anakartı kullanan birisi olarak hiç böyle bir sorun ile karşılaşmamakla birlikte 4-5 saniye civarlarında bir POST Boot süresine sahibim. Sizdeki sorunun nedeni apayrı bir nedenden dolayı kaynaklanıyor olabilir mi?
Hocam öncellikle yanlış BİOS yüklenirse sistem başlamaz. 2020 yıllarında şikayetler diyorsunuz adam zaten sorunlu kartı elinde bekletmez 1 ay uğraşır 2 ay uğraşır satar. Kendi adıma konuşuyorum denemediğim bios sürümü kalmadı. Kart olması gerek sürede hiç bir zaman boot etmiyor. Onun haricinde yüksek çözünürlükte BİOS görüntüsü bozuk 4K monitör için konuşuyorum. Bunu ekran kartıyla bağdaştırabilirsiniz her türlü ekran kartını denedim. O yüzden alınmaması gereken bir anakart.

Geri
Yukarı