Uzak durulması gereken markalar

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Snopy yani (Rampage ve Everest), Gamepower, James Donkey, Game Booster, Izoly, Turbox, Zeiron, ozo, M90, MF product, Motospeed, Gametech, reidan, brawi, hunter, else, inca, portal Game, layftech, onikuma, memo, vengi, Dark, mastersonic, roax, fulltech, havana, Piranha, zmobile, xtrike me, blupple, ledsan, mtm, getorix, sonia, fogy, koi tech, andeka, yuem, lime, göha, zore, grabono, deiog, mkey, katsuta, porge, dynego, platoon, M90, xrades, gomax, antech, concord, carboon, voground, rush, mebak, xdarknes, biogame, vooka, sades, appa, Jungle'e, elrond, polosmart, trktech, sprange, crown Micro, taled, gaman, royal kludge, Polygold, j-tech, yoro, sarftech, fortrek, sarepo, snxpress, t-Wolf, wozlo.

Gibi markalardan kesinlikle uzak durunuz, ürünleri kaliteli değil, birçoğu çok bilinmediği için kalitesi de bilinmiyor, ama hepsi aynı ürüne marka basıp satıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saydığın markaların bazılarında kaliteli ürünler var.

• Gamepower: Warcry
  • Dark: Çoğu kasası gayet iyi.
  • Royal Kludge: Salladığını ve markanın modelleri hakkında yeterli bilgin olmadığını düşünüyorum, buraya yazılacak bir marka değil.
  • XRades: Mousepadleri gayet alınabilir. 100 TL altında hem büyük hem desenli mousepad isteyenlerin en çok tercih ettiği mousepad markası.

Sorun dandik ürün üretmeleri değil aslında, sorun ürünlerin hak edilmeyen fiyatlara satılması.
PSU gibi kritik parçalar alınmadıkça eğer uygun fiyata bulursanız gayet alınabilir.

Misal geçen yaz ben dahil bazı arkadaşlar yanlış fiyatlandırmadan dolayı 60 liraya MF Product mekanik klavye aldık mesela. Muadil ürünler 200 liradan fazla iken bu paraya bedava idi resmen. Hâlâ çalışıyor, ben alışverişimden gayet memnunum.

Geri
Yukarı