Uzak masaüstü bağlantısı nedir?

• Konuyu başlatan enre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 411

enre

Kilopat
Daha fazla  
Denetim Masası'na bakarken böyle bir uygulama fark ettim. Biraz araştırdım, sanırım sorun yaratacak bir şey değilmiş ama genelde bilgisayar kurulduğunda otomatik gelen bir şey demişler. Bende ise yakın zamanda yüklenmiş gözüküyor. Ben böyle bir şey kullanmadım ve birkaç ay önce bilgisayarın masaüstünde de ufak bi' değişiklik fark edip anlam verememiştim. Bundan kaynaklı olabilir mi, riskli bir durum var mıdır?

Screenshot_3.png

Denetim Masası'na bakarken böyle bir uygulama fark ettim. Biraz araştırdım, sanırım sorun yaratacak bir şey değilmiş ama genelde bilgisayar kurulduğunda otomatik gelen bir şey demişler. Bende ise yakın zamanda yüklenmiş gözüküyor. Ben böyle bir şey kullanmadım ve birkaç ay önce bilgisayarın masaüstünde de ufak bi' değişiklik fark edip anlam verememiştim. Bundan kaynaklı olabilir mi, riskli bir durum var mıdır?

Eki Görüntüle 2073901

Uzak masaüstü bağlantısı açık olması durumunda ev ağına bağlı olan herhangi bir cihazdan bilgisayarınıza bağlantı kurmanızı sağlıyor. Sizde bu ayar açık olabilir, kapatmak isterseniz Ayarlar>Sistem>Uzak Masaüstü konumundan kapatabilirisniz.

Geri
Yukarı