Uzaklaştırma alınırsa özürlü mü özürsüz mü olur?

Daha fazla  
Şimdi bizim okulda birisi prezerv@tif yakalattı okulda ben de biraz dalga geçtim 1 tane de bana ayarla diye. Yarın ya da pazartesi kurul toplanıyor ilk disiplin cezam sınıf öğretmenim derslerde başarısız ama saygılı demiş kızın hiç savunmacısı yok benim 4 tane var. Eğer ben uzaklaştırma yersem özürlü mü özürsüz mü olur sizce uzaklaştırma yer miyim? Devamsızlık 9 özürsüz 14.5 özürlü sizce uzaklaştırma alır mıyım? 9. sınıfım ilk vukuatım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bizim okulda birisi prezerv@tif yakalattı okulda ben de biraz dalga geçtim 1 tane de bana ayarla diye. Yarın ya da pazartesi kurul toplanıyor ilk disiplin cezam sınıf öğretmenim derslerde başarısız ama saygılı demiş kızın hiç savunmacısı yok benim 4 tane var. Eğer ben uzaklaştırma yersem özürlü mü özürsüz mü olur sizce uzaklaştırma yer miyim? Devamsızlık 9 özürsüz 14.5 özürlü sizce uzaklaştırma alır mıyım? 9. sınıfım ilk vukuatım.

Özürlü devamsızlığa yazılır. Olay anlattığın gibiyse benim kanaatimce en fazla kınama alırsın.

Muhtemelen uyarı alırsın olur biter. Ben de geçmişte yapmamam gereken bir iftira atmak ve bunu yaymak suçundan 1 günlük uzaklaştırma almıştım tek olayı da teşekkür ve takdir alamamak olmuştu 2 dönem yani kısaca okuldan atılmadığınız sürece isterse 1 ay uzaklaştırılın sıkıntı olmaz elinde sonunda sicilden siliniyor uzaklaştırmalar dahil .

Geri
Yukarı