Uzaktaki modemden sisteme internet nasıl getirilebilir?

Kolavistara

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisiyarımı modemden uzak bir noktaya kurmam gerekti ve internete bağlanmak istiyorum. Kablo çekmek çok zor, az çok ölçtüm, 30-35 metre kablo çekmem gerekti. Maliyetinden, işçiliğinden ve görüntüsünden dolayı vazgeçtim. Alternatif yolları nedir? Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

35 metre için mesh sistem kurmak daha maliyetli gözüküyor. Kablo bu durumda daha mantıklı duruyor.

Kablonun maliyeti 450 500 lira civarı tutuyor bi fiyata yakın alternatifler nelerdir. Routerin fiyatı, mesh sistemin fiyatı, powerline adabtörün fiyatı nedir? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Poweline adaptörler ortalama olarak 1000TL civarında. 700'e de gördüm diye hatırlıyorum. Bunlardan memnun olanlar da var, parazit yapıyor diyenler de var.

Kablonun maliyeti 450 500 lira civarı tutuyor bi fiyata yakın alternatifler nelerdir. Routerin fiyatı, mesh sistemin fiyatı, powerline adabtörün fiyatı nedir? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Bence işinizi riske atmayın. Adaptörde @Yener K. hocamın dediği gibi parazitlenme sıkıntısı olabiliyor. Kablo döşemek interneti de en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı