Uzaktaki modeme kablolu bağlantı nasıl yapılır?

Vallahi ne yaydığını bilmiyorum ama modemden çıkan Wi-Fi dalgaları bile zararlıysa güçlendirici ne hale getirir diye düşündüm 😅 kaktüs olayı ciddi mi?

Hocam radyasyon meselesine pek takılmazını önermem. Evinizdeki kullandığınız bütün elektronik eşyaların hepsinden belirli miktarda radyasyon almaktasınız zaten.
Örneğin: Buzdolabı, telefon, bilgisayar gibi. Yani Wi-Fi routerın yayacağı radyasyondan pek fazla bir şey olmaz. Bu arada kaktüs meselesinin gerçekliğini pek araştırmadım. Şaka olsun diye öyle yazdım. 🤣

Hocam radyasyon meselesine pek takılmazını önermem. Evinizdeki kullandığınız bütün elektronik eşyaların hepsinden belirli miktarda radyasyon almaktasınız zaten.
Örneğin: Buzdolabı, telefon, bilgisayar gibi. Yani Wi-Fi routerın yayacağı radyasyondan pek fazla bir şey olmaz. Bu arada kaktüs meselesinin gerçekliğini pek araştırmadım. Şaka olsun diye öyle yazdım. 🤣
Dediğiniz doğru da wifi sinyallerinin çok zararlı olduğunu sürekli duyuyorum ne kadar doğru bilemem hocam. Sadece tedbir alayım diyorum, en kötü kablo fazlalığı olur duvarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı