Uzaktan bağlantı için AnyDesk nasıldır?

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Selam, bilgisayara uzaktan bağlanmak için en iyi uygulama hangisidir? AnyDesk'in kullanımı çok basit geldi, karşı tarafa bir kod verdim ve anında benim ekranıma girebilmişti. Kafama o yattı. Kullanan varsa tavsiye eder mi? Önemli bir iş için kullanacağım.

Arayüzü basittir. Performansı da TeamViewer'a yakındır. Boyutu düşük ve portable versiyonu olduğu içinde hızlı bir şekilde kurulabilir.

Önemli bir işten kastınız nedir? Olmasını istediğiniz belirli özellikler var mı?

Şahsi fikrim güzel bir uygulama olduğu yönünde. Önceden TeamViewer kullanırdım ancak AnyDesk kullanımı daha kolay diyebilirim.

Selam, bilgisayara uzaktan bağlanmak için en iyi uygulama hangisidir? AnyDesk'in kullanımı çok basit geldi, karşı tarafa bir kod verdim ve anında benim ekranıma girebilmişti. Kafama o yattı. Kullanan varsa tavsiye eder mi? Önemli bir iş için kullanacağım.
Bir ara kullandım, kullanımı kolay ve çok gecikme vs. olmuyor. Öneririm.

Ne olduğunu çok belirtmeyeyim fakat bir yarım saatliğine kullanmam gerek, karşı tarafın laptopuma bağlanması gerek. Bir süreliğine kısacası.

Sıkıntı yaşamazsınız. Online üniversite sınavları vs. için kullanmayı düşünüyorsanız, tavsiye etmem. Farklı pencere tespit ettiği anda sınavı geçersiz sayabilir. :)

Geri
Yukarı