Uzaktan bağlantı için AnyDesk nasıldır?

Tam da ondan işte. Pencere derken, bildiğimiz yeni pencere mi?

Bazı üniversiteler sınav ekranını tam ekran moduna geçirmeye başladı ve eğer sistem bir şekilde tam ekrandan çıkarsa ya da farklı bir pencereye geçiş yapıldığını algılarsa, sınavı geçersiz sayabiliyor.

Örneğin bir şey oldu ve bağlanan kişi AnyDesk'ten düştü, bu durumda ekrana AnyDesk penceresi gelebilir ve sistem sanki farklı bir pencereye geçiş yapmışsınız gibi düşünebilir. Riske atmaya değmez derim. :)

Bazı üniversiteler sınav ekranını tam ekran moduna geçirmeye başladı ve eğer sistem bir şekilde tam ekrandan çıkarsa ya da farklı bir pencereye geçiş yapıldığını algılarsa, sınavı geçersiz sayabiliyor.
Olsaydı muhtemelen çoktan olurdu diye düşünüyorum çünkü bunu denedim fazlasıyla. Öyle değil mi?

Peki TeamViewer için ne dersiniz? AnyDesk'i bunun için önermem demiştiniz çünkü başta.

Daha önce kullandıysanız sıkıntı yok, kullanmaya devam edebilirsiniz. Önermem dememiştim.
Sormadan edemeyeceğim biraz tekrarlamış gibi olacağım fakat kusura bakmayın, sorma durumundayım, riskli bir durum. Pencereden kastınız ne bilmiyorum fakat ben sekme olsun, yeni bir Google penceresi olsun kullandım hiç bir sorun da olmadı. Karekod tarayıcısı da yok sitede onu söyleyebilirim. Tam ekran da değil. Bu yüzden tekrarlamış gibi oluyorum fakat bir önceki yorumunuzda bahsettikleriniz bu esnada başıma gelmez değil mi? Aksi takdirde kullanacağım.

Ayrıca tavsiye etmediğinizi burada belirtmiştiniz. AnyDesk için söylediniz sanırım.
Online üniversite sınavları vs. için kullanmayı düşünüyorsanız, tavsiye etmem

Sormadan edemeyeceğim biraz tekrarlamış gibi olacağım fakat kusura bakmayın, sorma durumundayım, riskli bir durum. Pencereden kastınız ne bilmiyorum fakat ben sekme olsun, yeni bir Google penceresi olsun kullandım hiç bir sorun da olmadı. Karekod tarayıcısı da yok sitede onu söyleyebilirim. Tam ekran da değil. Bu yüzden tekrarlamış gibi oluyorum fakat bir önceki yorumunuzda bahsettikleriniz bu esnada başıma gelmez değil mi? Aksi takdirde kullanacağım.

Ayrıca tavsiye etmediğinizi burada belirtmiştiniz. AnyDesk için söylediniz sanırım.

Yeni pencere meselesi için tavsiye etmem demiştim aslında. Eğer belirttiğiniz gibi önlemler yoksa sıkıntı olmayacaktır.

ne üzerinden giriyosunuz acaba sınava? moodle mi

lütfen cevapla çok önemli.
Sıkıntı yaşamazsınız. Online üniversite sınavları vs. için kullanmayı düşünüyorsanız, tavsiye etmem. Farklı pencere tespit ettiği anda sınavı geçersiz sayabilir. :)
google chrome üzerinden girdiğim bi sayfa ve arkada çalışsa farkederler mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı