Ücretli Uzaktan bağlantı ile Android hardbrick tamiri

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

codefl0w

Kilopat
Makaleler
2

Uzaktan Bağlantı ile Android Hardbrick Tamiri

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hardbrick durumuna düşmüş Android cihazınızı uzaktan bağlantı ile tekrardan hayata döndürüyorum. Mahallenizdeki saçma sapan telefoncular tarafından kazıklanmak, telefonunuzu geri almak için saatlerce beklemek veya IMEI'nizin çalınması riskini almak istemiyorsanız hizmetimi denemenizi tavsiye ederim.
Şüpheleriniz varsa yardımcı olduğum ve çözüme kavuşturduğum konuları inceleyebilirsiniz.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

-İşlemler UltraViewer ile bilgisayarınza uzaktan bağlantı kurarak gerçekleştirilir, haberinizin olmadığı herhangi bir durum olmaz
-Gerekli araç ve dosyaları indirdiğiniz varsayılarak işlemler 30-60 dakika sürer
-Cihazınız düzelmezse iade yapıyorum

12:00 - 23:00 arası aktifim, bu zaman dilimleri arasında hızlıca dönüş yapabilirim. Cihazınızı düzeltip düzeltemeyeceğimi kestirebilmem için mesaj atınız.
Ücret 150₺'dir.
Sonradan mağduriyet yaşanmaması açısından ücretin yarısını işlemler başlamadan atmanızı rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamlar, elimde Mi Note 10 Lite var. Güncelleme sonrası Splash Stuck oldu. Cihaz kaçak ve bootloader açık. Fastboot ve EDL girebiliyorum. Modlu firehose bulamadım. Acaba bu cihaz tamir olur mu?

Hocam selamlar, elimde Mi Note 10 Lite var. Güncelleme sonrası Splash Stuck oldu. Cihaz kaçak ve bootloader açık. Fastboot ve EDL girebiliyorum. Modlu firehose bulamadım. Acaba bu cihaz tamir olur mu?
Bootloader açıksa firehose'a gerek yok hocam, kolaylıkla hallolur.

Cihazın şarjı bittikten sonra açılırken Fastboot'a girebilmelisiniz, sonrası klasik ROM atma işlemi.

Yok hocam Fastboot ile ROM atma işlemiyor. Yoksa çoktan halledilmişti.

Etrafta çok MI yetkili hesap aradım.

Burayı daha fazla doldurmamak açısından yeni bir konu açmanız iyi olacaktır, ceza yemeyelim.

Basit bir aramayla ilk çıkan firehose bu. QFIL işe yaramazsa QPST ile flashlamayı denersiniz.

Hocam dosyayı indirmek için paket satın almamız gerek. En düşük paket yaklaşık 300 TL. Telefon zaten bir köşede duruyor, kimse kullanmıyor. Şansımı deneyeyim dedim. Yeni konu açmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı