Uzaktan eğitim bilgisayar programcılığı okunur mu?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben uzaktan eğitim şeklinde yazdım bölümü çalışan bir insan olduğum için. Yani eğitim yanında çalışmam da lazım. Çok zorlayan bir bölüm mü acaba bilginiz var mı? Ona göre belki çıksada yazmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben uzaktan eğitim şeklinde yazdım bölümü çalışan bir insan olduğum için. Yani eğitim yanında çalışmam da lazım. Çok zorlayan bir bölüm mü acaba bilginiz var mı? Ona göre belki çıksada yazmam.

Sınavlardan ve derslerden sorumlu olacaksın örgünden kesin zor olur bence. Ben daha lisede zorlandım uzaktan eğitimde seni bilmiyorum bizim evde pek uygun değildi. Üniversitelerin programları daha güzeldir, bizim Zoom'du zorunlu mikrofon açtırıyordu hocalar. Hatta facecam bile açanlar oluyordu yatakta falan. 🤣🤣
Sanırım uzaktan eğitimden nefret ediyorum yazarken bunu keşif ettim.

LUL.jpg

En basitinden örgünde sosyalleşme şansın var İÖ bile olsa Allah sabır versin.

Son düzenleme:
Sınavlardan ve derslerden sorumlu olacaksın örgünden kesin zor olur bence. Ben daha lisede zorlandım uzaktan eğitimde seni bilmiyorum bizim evde pek uygun değildi. Üniversitelerin programları daha güzeldir, bizim Zoom'du zorunlu mikrofon açtırıyordu hocalar. Hatta facecam bile açanlar oluyordu yatakta falan. 🤣🤣
Sanırım uzaktan eğitimden nefret ediyorum yazarken bunu keşif ettim.

Eki Görüntüle 1903652

En basitinden örgünde sosyalleşme şansın var IO bile olsa Allah sabır versin.

Sağ ol çok güzel moral verdin. Lisede ki gibi toxic olacağını sanmıyorum oraya giden çoğu insan çalışan insanlar çünkü. Gidip kaydolmak ve olmamak arasında kaldım. Doğrusu 😂

Sağ ol çok güzel moral verdin. Lisede ki gibi toxic olacağını sanmıyorum oraya giden çoğu insan çalışan insanlar çünkü. Gidip kaydolmak ve olmamak arasında kaldım. Doğrusu 😂

Bu konuya talep olacağını düşünmüyorum ve bunun verdiği etkiyle objektif yorum yaptım. Tabii umarım istediğin gibi biri gelip sana moral verir.

Aslında benim canımı sıkan durum finaller için o şehre gitmek. Masraf olmasın diye örgün eğitime gitmiyorum kitleyecek başka yer buluyorlar.
Maalesef işte bu olmasa uzaktan eğitim daha mantıklı olacak aslında yani insan okuduğu yerde daha rahat eder hocam, bilmediğiniz yere girip bir de finale gireceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı