Uzaktan erişim sağlanan bilgisayar nasıl temizlenir?

Fatih ÜÇÜNCÜ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.

Hacklenen bilgisayara ne yapılmalı?​

Bilgisayarıma bir oyun indirme aracılığı ile uzaktan erişim sağlayıp oyun bilgilerimi çaldılar. Format atmak kesin çözüm olur mu acaba?

Bilgilerini çaldılardan kastın ne bilmiyorum ama şifrelerin falansa hepsini her şeyini değiştir. Ondan sonra temiz bir format at. Bir daha da öyle abidik gubidik sitelere güvenip de oyun indirmezsin.

Format atmak kesin çözüm olur da sen önce çalınanları düşün ne yapabilirsin diye.

Yarın adliyeye gideceğim şikayette bulunucağım.

Bilgilerini çaldılardan kastın ne bilmiyorum ama şifrelerin falansa hepsini her şeyini değiştir. Ondan sonra temiz bir format at. Bir daha da öyle abidik gubidik sitelere güvenip de oyun indirmezsin.

Şimdi şöyle Valorant ve LoL hesaplarım hariç hiçbir şey çalmadı o ikisini çaldı bir de bana WhatsApp üzerinden yazdı para istedi bende vermedim yarın adliyeye gideceğim şikayette bulunacağım şu anda amacım bilgisayarı kurtarmak sonra da inşallah hesaplarımı.

Yarın adliyeye gideceğim şikayette bulunucağım.

Şimdi şöyle Valorant ve LoL hesaplarım hariç hiçbir şey çalmadı o ikisini çaldı bir de bana WhatsApp üzerinden yazdı para istedi bende vermedim yarın adliyeye gideceğim şikayette bulunacağım şu anda amacım bilgisayarı kurtarmak sonra da inşallah hesaplarımı.

Valorant ve LoL hesabınızı ticket atarak alabilirsiniz dava konusuna da gelince WhatsApp üzerinden yazdığı numara kendi numarası ise bir sonuç alabilirsiniz fakat gidip herhangi bir sms onay sitesi üzerinden aldığı numara ise harcadığınız vakite değmeyecektir.

Valorant ve LoL hesabınızı ticket atarak alabilirsiniz dava konusuna da gelince WhatsApp üzerinden yazdığı numara kendi numarası ise bir sonuç alabilirsiniz fakat gidip herhangi bir SMS onay sitesi üzerinden aldığı numara ise harcadığınız vakite değmeyecektir.

Hesabı gece almıştım format atmadan önce sonra tekrar aldı hesabı ticket attım fakat dönüş alamadım bir de dediğiniz gibi saçma bir numara üzerinden yazdı sonuç çıkmaz mı?

Geri
Yukarı