Çözüldü Uzatma akım koruma yerine tek çıkış priz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirko

Centipat
Daha fazla  
Uzatma/çoklu akım korumalı priz yerine görseldeki üründen alsam ve normal bir uzatma priz taksam aynı görevi görür mü? Bilgisayar için kullanacağım malum uzatma akım korumalar biraz pahalı ve standartları 1.5 metre şu anda kullandığımda 1.5 metre masa yeri değişeceğinden dolayı yetmiyor. Benim 3mt ihtiyacım var haliyle fiyat daha da artıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-16 120411.jpg
    Ekran görüntüsü 2024-05-16 120411.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 21
Çözüm
Hocam ÇOCUK korumalı diyor 😅 Bir de 3 yetmez

Mantıklı ya da kendi akım korumalı uzatmanın kablosunu değiştirtsem daha uzun bir kablo ile o da olur her halde? Ya da kafama göre kabloyu uzattım diye dengesiz mi olur bilemedim. Ama her halükarda görseldeki tek çıkış işimi görecek herhalde
Görür işinizi hocam kabloyu uzatacaksanızda normal 3.2,5 ttr kablo ile yapabilirsiniz

Olur, kendi prizini söküp dikkatli ve uygun şekilde varistör bağlarsanda aynı görevi görür. İçerisinde ek olarak tek kullanımlık sigortalar bulunmaktadır.
Mantıklı ya da kendi akım korumalı uzatmanın kablosunu değiştirtsem daha uzun bir kablo ile o da olur her halde? Ya da kafama göre kabloyu uzattım diye dengesiz mi olur bilemedim. Ama her halükarda görseldeki tek çıkış işimi görecek herhalde

Son düzenleme:

Görür işinizi hocam kabloyu uzatacaksanızda normal 3.2,5 ttr kablo ile yapabilirsiniz

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı