Uzay montaj custom sıvı soğutma

Acaba PC donanımların neler ?
Corsair AX1200İ pover
Asus rampage 4 extreme anakart vardı arıza yapınca para iadesi yaptılar.
asus sabertooth x79 almak zorunda kaldım
i7 4820k işlemci
lg 34uc98-w 34" curved monitör
zotac gtx 780 amp ti ekran kartı LG 34UC98-W UltraWide 34" 5ms 3440x1440 IPS Curved Monitör
kingstom 128 samsung 128 SSD HDD var
4*3 kit ram var kingstom eskiden kalma :)
İmon diye bilgisayarı uzaktan kumanda ile açma ve kapatmaya yarayan klavye ve mause
olarak kullanılan eskilerden kalma birde uzaktan kumanda sistemi var

Riser kartla ilgili bir sıkıntı yaşadın mı hocam? Yaşamadıysan nereden temin ettiğini öğrenebilir miyim? Ellerine sağlık Erpo'nun da dediği gibi biraz duygusal durumlar el veriyorsa daha zengin gösterilebilir tablo ama başlangıç için oldukça iyi.
Erpo beyi gerçenten tebrik ederek cevap vermek isterim.
Riser karttan kasıtın ekran kartının uzatma kablosu ise çok sıkıntılı oldu aynı karttan arıza durumunda bilgisayarsız kalmamak için 3 adet kablo aldım resimlerde gözüken uzatma kabloları verimli degil sürekli sıkıntı çıkartıyor onun yerine kartsız direk olan kablolar var ondanda almıştım şuan onu kullanıyorum.
Corsair power arıza yaptı garantisi yok arkadaşa verdim tamir yapacak
Asus rampage 4 extrem anakart vardı en alttaki resimde var sürekli vga boot hatası veriyordu ekran kartını boot etmiyordu videosunu çekerek servise gönderdim, garantisi bittigi halde para iadesi yaptılar büyük süpriz oldu bana.
Bilgisayarı bir sene evvel toparladım dolar düşüktü bütün malzemeleri ebay dan satın aldım gümrük sorunu yaşamamak için ismini vermek istemedigim bir aracı firma kullandım, isteyene özelden yazabilirim. iyi forumlar.

:) Parasal durumlar
2 adet anakart
2 adet power
2 adet ekran kartını yedim
çok para gitti ama yapacak birşey yok niyetimden de dönmedim .
para miktarını hatırlamıyorum .

kasanın arka kısmını @er36po görse bana çok kızar tam bir fiyasko önü ile arkası aynı kalite ve güzellikte değil bir ara yükleyecegim resmini inş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı