Custom Sıvı Soğutma Profesyonel Montaj

Aegeus13

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Custom sıvı soğutma ve modding konularında tecrübesi olan arkadaşlardan acil yardıma ihtiyacım var.

Özellikle akrilik borularla oluşturulan sistemin montajında bulunabilecek profesyonel bir bilen gerekiyor. Günlerimi verip ellerimi parçaladıktan sonraki ilk sızıntı testi çok kötü bitti. Daha fazla kendim devam edecek ne gücüm ne de motivasyonum kaldı.

Bilen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse veya tanıdığınız birileri yardımcı olabilirse lütfen benimle iletişime geçsin. Ben özellikle @er36po 'ya ulaşmak istiyorum ama kendisine özel mesaj atamadım.

Şimdiden herkese teşekkürler yardımlar için.

Herkese merhaba,

Custom sıvı soğutma ve modding konularında tecrübesi olan arkadaşlardan acil yardıma ihtiyacım var.

Özellikle akrilik borularla oluşturulan sistemin montajında bulunabilecek profesyonel bir bilen gerekiyor. Günlerimi verip ellerimi parçaladıktan sonraki ilk sızıntı testi çok kötü bitti. Daha fazla kendim devam edecek ne gücüm ne de motivasyonum kaldı.

Bilen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse veya tanıdığınız birileri yardımcı olabilirse lütfen benimle iletişime geçsin. Ben özellikle @er36po 'ya ulaşmak istiyorum ama kendisine özel mesaj atamadım.

Şimdiden herkese teşekkürler yardımlar için.
Akrilik icin biraz tecrube gerekecek sanirim. Illaki birine ihtiyacim var derseniz, yasadiginiz il'i yazin size yakin birileri varmidir diye bakalim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı