Uzayda geçen FPS oyunu önerisi

DiabloGG

Hectopat
Daha fazla  
Canım çok fazla uzay temalı oyun oynamak istiyor ama gemi sürmek ya da strateji değil. Böyle FPS olacak uzayda savaşabileceğim mümkünse açık dünya olan oyun öneriniz varsa bekliyorum. Hikaye vs. önemli değil.

Uzayda geçen derken? Yani mesela tema olarak mı yoksa bildiğimiz bir evren olacak ve o evrende oynayacaksınız?

Eğer 2. seçenek ise sürüsüyle oyun var, aksiyon mu seversiniz falan bunları da söylerseniz biraz daha açık olabilir.

Titanfall, Mass Effect, Halo, Dead Space, Warframe ve XCOM serisi direkt önereceğim oyunlara sahiptir.

Titanfal 2. oyunu

Mass Effect - Halo - XCOM serisinin tüm oyunları

Dead Space 1 ve 2. oyunu

Bu seri oyunlarını net öneririm.

Warframe olabilir ama bu da FPS değil.

Uzayda geçen derken? Yani mesela tema olarak mı yoksa bildiğimiz bir evren olacak ve o evrende oynayacaksınız?

Eğer 2. seçenek ise sürüsüyle oyun var, aksiyon mu seversiniz falan bunları da söylerseniz biraz daha açık olabilir.
Tema olarak efendim mümkünse gezegenden gezegene değilse sadece evrende olabileceğim, sistem konusunda sıkıntım yok.

Titanfall, Mass Effect, Halo, Dead Space, Warframe ve XCOM serisi direkt önereceğim oyunlara sahiptir.

Titanfal 2. oyunu

Mass Effect - Halo - XCOM serisinin tüm oyunları

Dead Space 1 ve 2. oyunu

Bu seri oyunlarını net öneririm.
Tema olarak efendim mümkünse gezegenden gezegene değilse sadece evrende olabileceğim, sistem konusunda sıkıntım yok.

Buyur bu oyunlara bak, çoğu FPS değildir ama net şekilde oynatır.

Geri
Yukarı