Uzayda geçen oyun önerisi

Bioxin

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Başlıkta da belirttiğim gibi uzayda geçen uzayı başka gezegenleri gezebildiğimiz bir oyun arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler(ücretli olması önemli değil)

Başlıkta da belirttiğim gibi uzayda geçen uzayı başka gezegenleri gezebildiğimiz bir oyun arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler(ücretli olması önemli değil)

Starfield ben oynamadım ancak videolarını izledim az biraz.

Aradığınız oyun bu. Çok severek oynuyorum yeni başladım. Gezegenlere gidip iniş ve kalkış yapabildiğimiz. Gemimizle uzayda gezip, gezenleri keşfedebildiğimiz bir oyun. Hikayesi de bulunmakta ayrıca.

Elite Dangerous bir de eklentisi vardı sanırım. Yani No Man's Sky gibi keşif ya da Starfield gibi hikaye üzerine kurulu değil de, ETS2'nin uzayda geçeni gibi. Kargo, yolcu taşıyorsunuz, haydut avlıyorsunuz, madencilik yapıyorsunuz v.b. Yani Chill oynanabilecek bir oyun aynı zamanda.
Yanlış bilmiyorsam Samanyolu galaksisi 1:1 ölçekte işlenmişti. Yani Güneş sistemimize falan ziyaret mümkündü.
1699480571865.jpeg

Mass Effect Legendary Edition. Oynamayanlara tavsiye edilebilecek bence açık ara en iyi RPG oyunlarından birisidir. Ayrıca bir çok gezegende ve uzayda geçiyor oyun kesinlikle öneririm. Gamepass'de bulabilirsiniz ayrıca indirim bitti mi bilmiyorum ama Steam'de çok uygun bir fiyata satılıyor olması lazım. 3 oyun birden sizi saatlerce inanılmaz derinlikte bir yolculuğa çıkarır.

Geri
Yukarı