Uzaylı istilasına uğramış gibi hikayeyi devam ettirelim

Hocam kapsülleri açın, oksijen dağılsın, bizde el birliğiyle uzay mekiği toplayıp geliyoruz.

Şu an tam karşımda gri bir arkadaş var gözleri bir garip sanki, aranızdan biri mi yoksa son sözcüklerimi mi kullanıyorum? Konuşmayı denesem anlar mı acaba?
Dostlar, sıkıntı yok. Uzaylıymış bu arkadaşta dünyayı keşfetmeye gelmişler ismide A-Z468. Neden millete lazer attınız diyorum, biz onları farklı ırktan uzaylılar sandık diyorlar. Uzaylı köftesi yedim az önce, buzlu falandı garip birşey. Şimdi ufoya biniyorum, evlerinizi yazında 2 dakika sizide alalım. Sonra mars'a uçuş gerçekleştireceğiz. Yanlış ufoya binmeyin, samanyolu kodumuz 3557.
Dostlar, sıkıntı yok. Uzaylıymış bu arkadaşta dünyayı keşfetmeye gelmişler ismide A-Z468. Neden millete lazer attınız diyorum, biz onları farklı ırktan uzaylılar sandık diyorlar. Uzaylı köftesi yedim az önce, buzlu falandı garip birşey. Şimdi ufoya biniyorum, evlerinizi yazında 2 dakika sizide alalım. Sonra mars'a uçuş gerçekleştireceğiz. Yanlış ufoya binmeyin, samanyolu kodumuz 3557.
Konu ilerlemiyor ve saptı hikayeden. Kapanabilir. :)

Son düzenleme:

Konu ilerlemiyor ve saptı hikayeden. Kapanabilir. :)
Ufo karadeliğe girdi ve çıktı arkadaşlar 2069'a geldim ve uzaylı yok dünyada.
Az önce 3. kişi cümle kurduğum için özür dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı