Uzaylı istilasına uğramış gibi hikayeyi devam ettirelim

Evet hocam ne oldu. Bir şeyiniz var mı?
Hocam, evi bize yakın mı bilmiyorum ama karşı binadan birisine çatıda lazer attılar. Karını delindi adamın, kocaman delik açtılar. Umarım o kişi @Aslaire değildir.
Hocam, evi bize yakın mı bilmiyorum ama karşı binadan birisine çatıda lazer attılar. Karını delindi adamın, kocaman delik açtılar. Umarım o kişi @Aslaire değildir.
Sokaktayım ben gelip alacak var mı? Yoksa uzaylılarla mangal mı yapalım? Sanırım beni pişirecekler yakalarlarsa. Garip deneylere kurban gitmek istemiyorum.

Sokaktayım ben gelip alacak var mı? Yoksa uzaylılarla mangal mı yapalım, sanırım beni pişirecekler yakalarlarsa. Deneylere kurban gitmek istemiyorum.

Eyvah eyvah.

Kendimi bir füzeye bağlayıp Mars'a gönderdim. Yeni bir yaşam başlatma vakti gelmiş. Burada hiç zombi yok. Hedefim koloni kurmak!
Hocam kapsülleri açın, oksijen dağılsın, bizde el birliğiyle uzay mekiği toplayıp geliyoruz.
Hocam kapsülleri açın, oksijen dağılsın, bizde el birliğiyle uzay mekiği toplayıp geliyoruz.

Şu an tam karşımda gri bir arkadaş var gözleri bir garip sanki, aranızdan biri mi yoksa son sözcüklerimi mi kullanıyorum? Konuşmayı denesem anlar mı acaba?

Şu an tam karşımda gri bir arkadaş var gözleri bir garip sanki, aranızdan biri mi yoksa son sözcüklerimi mi kullanıyorum? Konuşmayı denesem anlar mı acaba?
Sonunda iletişim kurabildim. Ben komünist uzaylılar ile birlikte kapitalist Tratiokara gezegenine devrim yapmaya gidiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı