Uzun ilişki yaşamış insanların kendini ilişki uzmanı sanması

Karayel51

Hectopat
Burada kimseyi kadın erkek diye ayırmıyorum ama konumuzu arkadaşım üzerinden değerlendireceğim. Bana gelince 2 senedir ilişkim yok. Uzun ilişkiden kast edilen uzun mesafe değil uzun süre. Bilgilendirme bittiğine göre konumuza geçelim.

Bir bey arkadaşım var 6 ay önce 1 yıllık ilişkisi bitti. Bir de hanım var 1 yıl önce 6 yıllık ilişkisi bitmiş. Bu 2 arkadaş görüşmeye başladılar koronadan önce. Hala muhabbet flört WhatsApp devam. Bu hanım 2 seferdir tartışmalarda "siz ne anlarsınız biz biliyoruz biz emek verdik" tribi çekiyormuş. İşte sen anlamazsın senin hiç uzun ilişkin olmamış ki, demiş.
Olay da çocuğun FM oynarken dalgınlık yapıp bir şeyi unutmasından başlıyor. Sözde görünen sebep bu.

Haklı bulduğum yerler var. Kadın önceki ilişkisinde çok saçma şeylere katlanmış. Lakin yeni flörtünü sürekli eski yaşadıklarıyla kıyaslayarak ne yapmak istiyor? Yani 6 yıl boyunca aldatmamışsın, alttan almışsın, fedakarşık yapmışsın tamam ama erkek sırf geçmişinde kısa süren ilişkiler yaşadı diye o aldattı mı? Sonuç olarak aynı yerdesiniz. Hatta oğlan daha bile tecrübeli olabilir çünkü bazı hataların tekrar etmesine izin vermemiş.

Evlenmiş ya da boşanmış olsanız anlayacağım onlar çok ciddi meseleler ama sırf sen üniversite hayatını 1 kişiyle harcadın, çocuk ise 1 2 kişiyle kısa süreli(6 ay-1 sene) denemeler yaptı diye sen niye ilişki uzmanı oluyorsun da çocuk zampara oluyor? Çocuk da mühendis ha sözüm ona kendine göre güzel geliri var. Kızların serseri olarak nitelendirebileceği biri değil. Sadece futbolu çok sever. Ablamız avukat merak edenler olursa diye.

Bu uzun süre ilişki yaşayan insanlar neden bir şey sanıyorlar kendilerini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda 7 farklı milletten kızlarla ilişki yaşadım. Bazıları kısa bazıları 3 seneye kadar sürdü. Birincisi süre=çok bilmişlik değil bunu birkere bilmek lazım. İkincisi, kendim Türküm, milletimle kanımla gurur duyan bir insanım fakat şu son 2015 2020 jenerasyonundaki kızların hiçbirinde akıl olmadığını düşünüyorum. Bu benim fikrim. Kimse kabul etmek ya da katılmak zorunda değil. Beyinlerini instagram, magazin, popülerlikle yemişler. Aptalca gereksizce şeyleri mazeretmiş gibi görüp, sorun çıkarmaları ve alttan aldıkça üste binmeye çalışmaları ne kadar bencil, yarım akıllı ve maneviyatsız olduklarının bir göstergesi. Geriye kalan 6 farklı milletin hiçbirinden böyle aptalca istekler, tripler görmedim. Tekrar söylüyorum, kendi fikrim, şu devirde Türk kadınıyla evlenmek kesinlikle kafama sıkmak olur bunu çok iyi biliyorum. Evlilik 3 5 gün değil dostlar, aynı evde yaşadığınızda bunu anlıyorsunuz. Tavsiyem, evliliği çok kafaya takmayın, ölmezsiniz bir kadın olmadığında hayatınızda. Kendi yaşamınıza bakın. Son olarak (Hayatımda hiç evlen diyen '' evli '' bir erkek görmedim ;), buda kulağa küpe olsun.

Hayatımda 7 farklı milletten kızlarla ilişki yaşadım. Bazıları kısa bazıları 3 seneye kadar sürdü. Birincisi süre=çok bilmişlik değil bunu birkere bilmek lazım. İkincisi, kendim Türküm, milletimle kanımla gurur duyan bir insanım fakat şu son 2015 2020 jenerasyonundaki kızların hiçbirinde akıl olmadığını düşünüyorum. Bu benim fikrim. Kimse kabul etmek ya da katılmak zorunda değil. Beyinlerini instagram, magazin, popülerlikle yemişler. Aptalca gereksizce şeyleri mazeretmiş gibi görüp, sorun çıkarmaları ve alttan aldıkça üste binmeye çalışmaları ne kadar bencil, yarım akıllı ve maneviyatsız olduklarının bir göstergesi. Geriye kalan 6 farklı milletin hiçbirinden böyle aptalca istekler, tripler görmedim. Tekrar söylüyorum, kendi fikrim, şu devirde Türk kadınıyla evlenmek kesinlikle kafama sıkmak olur bunu çok iyi biliyorum. Evlilik 3 5 gün değil dostlar, aynı evde yaşadığınızda bunu anlıyorsunuz. Tavsiyem, evliliği çok kafaya takmayın, ölmezsiniz bir kadın olmadığında hayatınızda. Kendi yaşamınıza bakın. Son olarak (Hayatımda hiç evlen diyen '' evli '' bir erkek görmedim ;), buda kulağa küpe olsun.
Daha iyi bir cevap olamazdı :D

Geri
Yukarı