Uzun saç için saç bandı önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Saç bandı önerisi yapabilir misiniz? Resimdeki gibi büyüklükte olanlardan almak istiyorum.

1630869495221.png

Konu ile alakasız ama bir şey sorabilir miyim? Saç bandını neden takıyorlar.
Saçı toplu tutması, terlemeyi önlemesi, biraz daha ferah olması için. Örneğin ben spor yaparken saçlarım çok fazla bunalttığı için bandana kullanıyorum, biraz da olsa ferahlatıyor. Teri emdiği için rahat oluyor, saçı da toplu tuttuğu için rahatsızlık vermiyor.

Saçı toplu tutması, terlemeyi önlemesi, biraz daha ferah olması için. Örneğin ben spor yaparken saçlarım çok fazla bunalttığı için bandana kullanıyorum, biraz da olsa ferahlatıyor. Teri emdiği için rahat oluyor, saçı da toplu tuttuğu için rahatsızlık vermiyor.

Çok fazla bunalttığından şikayetçi olduğunuzda kestirmeyi düşündüğünüz oluyor mu?
Bu saç uzatmanızdaki ısrarınızın özel bir nedeni var mı? Sadece yakıştığınımı düşünüyorsunuz?
Merak ettiğim için soruyorum.

Çok fazla bunalttığından şikayetçi olduğunuzda kestirmeyi düşündüğünüz oluyor mu?
Bu saç uzatmanızdaki ısrarınızın özel bir nedeni var mı? Sadece yakıştığınımı düşünüyorsunuz?
Merak ettiğim için soruyorum.
Yani çok sık kestirmeyi düşünüyorum ama bir kere uzattım, emeğim var diye kıyamıyorum. Bir zamanlar yakıştığını düşünüyordum artık kendime yakıştırmıyorum ama yine de emek söz konusu. Düzenli olarak bakımını yapıyorum, 2,5 - 3 yıllık uğraşım var. Nadiren fotoğrafımda görüldüğü gibi uğraşıp şekil veriyorum o zamanlar yakıştırıyorum sadece. Saç uzatmadaki ısrarım da ben küçükken izin vermedikleri için içimde heves olarak kalmıştı, hevesimi aldım diyebilirim.

Geri
Yukarı