Uzun süre oynanabilecek oyun tavsiyesi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, bu ara çok fazla boş vaktim var ve kendi oyunlarımdan çok sıkıldım. Uzun süreler oynayabileceğim, saracak bir oyun arıyorum. Hikayeli oyun pek istemiyorum, Online olup karakterimi sürekli geliştirebileceğim oyun tarzından arıyorum. Genshin Impact oynadım, Diablo 4 maalesef çok pahalı olduğu için alamıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhaba, bu ara çok fazla boş vaktim var ve kendi oyunlarımdan çok sıkıldım. Uzun süreler oynayabileceğim, saracak bir oyun arıyorum. Hikayeli oyun pek istemiyorum, Online olup karakterimi sürekli geliştirebileceğim oyun tarzından arıyorum. Genshin Impact oynadım, Diablo 4 maalesef çok pahalı olduğu için alamıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
World of warcraft

Satisfactory. Online bir oyun değil ama multiplayer oynayabilirsin. Oynadığın karakteri değil tüm dünyayı geliştiriyorsun. Tek başıma 400 saat oynadım. Seni bir kere kendisine çekti mi gerisi akıp gidiyor. 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Diablo seviyorsanız path of exile deneyebilirsiniz onun dışında oynamadıysanız guild wars 2 ve old republic te iyidir.

Oxygen Not Included veya soulslike oyunlar olabilir.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı