Uzun süreli saracak oyun önerisi

Bloodyy

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süre saracak oyun tavsiye eder misiniz? Hangi tür olduğu fark etmez Rust GTA 5 ve CS:GO gibi oyunları oynarım genelde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayabileceğiniz en uzun soluklu oyun The Witcher 3 olsa gerek. İndirimdeyken GOTY Edition'ı almanızı tavsiye ederim. DLC'lerine kadar şaheser.
Onun dışında yine RPG tarzı Middle-Earth Shadow of Mordor güzel oyun.

Oynayabileceğiniz en uzun soluklu oyun The Witcher 3 olsa gerek. İndirimdeyken GOTY Edition'ı almanızı tavsiye ederim. DLC'lerine kadar şaheser.
Onun dışında yine RPG tarzı Middle-Earth Shadow of Mordor güzel oyun.
Witcher'da oyuna bir girince çıkamıyorum bıraksalar 10 saat oynarım ama çıkınca da bir daha giremiyorum niyeyse :D.

Witcher'da oyuna bir girince çıkamıyorum bıraksalar 10 saat oynarım ama çıkınca da bir daha giremiyorum niyeyse :D.
Ben de bir süredir girmiyordum kendisine, bir boşluk bulup yine giriş yaptım ve çıkmak mümkün değil. Ana hikaye bitti ama halen keşfedilecek çok şey var oyunda. Ufak gibi görünen derin yan görevlerinden diyaloglarına kadar titizlikle işlendiği için Geralt'la bütünleşiyor insan :)

Ben de bir süredir girmiyordum kendisine, bir boşluk bulup yine giriş yaptım ve çıkmak mümkün değil. Ana hikaye bitti ama halen keşfedilecek çok şey var oyunda. Ufak gibi görünen derin yan görevlerinden diyaloglarına kadar titizlikle işlendiği için Geralt'la bütünleşiyor insan :)

Cidden öyle ben de tüm DLC'lere sahibim ve onlara ayrı vakit harcamak falan insanı çok sürüklüyor ve parasını hak eden bir oyun.

Nedense çok sıkı Assassin's Creed fanı olmama rağmen Witcher 3 beni hiç sarmadı :(
Assassin's Creed'in son oyunları dışında benzer bir yanı yok zaten Witcher 3'le. Ben de Assassin's Creed Origins/Odyssey'i sevemedim nedense. Eski çizgilerinden çok uzak geldi ilk gördüğümde. Yenilik güzeldir orası ayrı ama zamanında Ezio'nun hikayesiyle efsane yaratmış oyun serisinden beklentim oyunu RPG'ye çevirmeleri değildi açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı