Uzun süren oyun önerisi

VorteX0276

Femtopat
Daha fazla  
Beni uzun süre götürecek oyun önerir misiniz? RDR2'den falan bahsetmiyorm, maalesef laptopum o kadar güzel değil. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni uzun süre götürecek oyun önerir misiniz? RDR2'den falan bahsetmiyorum, maalesef laptopum o kadar güzel değil. Teşekkürler.

Football Manager 23 futbolla ilgileniyorsan çok zevkli geçen saatler olur ilgilenmiyosanda bakmanı tavsiye ederim ilk 5-10 saat takımı toparlamak +taktiğini oturtmakla geçer sonrasın da uzayıp gidiyor.

Stardew Valley, Terraria, Minecraft, Dark Souls serisi, Dying Light, hollow Knight, Tomb Raider 2013 ve Rise of the Tomb Raider (kaldırıyorsa Shadow of the Tomb Raider), Metal Gear Rising: Revengeance, Metal Gear Solid V: Phantom Pain, Batman serisi, Mount and Blade: Warband, octopath traveler, sleeping dogs, Tails of iron, The Walking Dead, Half-Life serisi, portal serisi, 60 seconds! Reatomized.
Sisteminize göre uygun olanları seçebilirsiniz. Daha bir sürü var fakat bunlar gözüme battı.

Monster Hunter: World, özellikle Iceborne DLC'si varsa rahat 250 saati var.

Stardew Valley, Terraria, Minecraft, Dark Souls serisi, Dying Light, hollow Knight, Tomb Raider 2013 ve Rise of the Tomb Raider (kaldırıyorsa Shadow of the Tomb Raider), Metal Gear Rising: Revengeance, Metal Gear Solid V: Phantom Pain, Batman serisi, Mount and Blade: Warband, octopath traveler, sleeping dogs, Tails of iron, The Walking Dead, Half-Life serisi, portal serisi, 60 seconds! Reatomized.
Sisteminize göre uygun olanları seçebilirsiniz. Daha bir sürü var fakat bunlar gözüme battı.

Bunlar uzun sürmüyor ki rastgele yazmışsınız.

Geri
Yukarı