Uzun vadeli kullanmak için Razer Viper Mini alınır mı?

Bütçe
200
Eki Görüntüle 1279939
Fare Logitech M90 ve elimde böyle duruyor, normalde de kullanırken idare etse de tam kavrayamıyor gibi hissediyorum ve fotoğrafta da sanki elimde azıcık büyük gibi gelmiş. Aşağıda bulduğum ölçülere bakarsak hangisi bana daha uygun siz tahmin edebildiniz mi?

Logitech M90:
Eki Görüntüle 1279942
Razer:
Eki Görüntüle 1279943
CORSAIR:
1642911989426.png
Hocam ya eliniz çok küçük ya da farelerin ölçülerinde problemler var. Viper Mini mevcut farenizden daha büyük. Corsair daha uygun olacak gibi gözüküyor.

Hocam ya eliniz çok küçük ya da farelerin ölçülerinde problemler var. Viper Mini mevcut farenizden daha büyük. Corsair daha uygun olacak gibi gözüküyor.
Bu elimde tuttuğum fareyi de kavrayabiliyorum ama bazı yerleri tam elime oturmamış gibi geliyor yine de. Küçük bir şey almak sizce daha mantıklı mı?

@blac_eagle hocam Gm41 lightweight nasıl mouse almayı düşünüyorum da önerir misiniz?
Ben aşırı oyun oynayan biri değilim. MSI GE76 Raider bilgisayarımla uyumlu olsun diye aldım. İyiki almışım. Şarj olayı çok iyi. Ama fikir verebilecek kadar iyi bir kullanıcı değilim açıkçası. Orta tekerleği aşırı sesli dönüyor. Başka kullanıcıları varsa aktif kullanan onlara da danışın. Yanlış yönlendirmek istemem.
20230115_215646.jpg

Son düzenleme:
Ben aşırı oyun oynayan biri değilim. MSI GE76 Raider bilgisayarımla uyumlu olsun diye aldım. İyiki almışım. Şarj olayı çok iyi. Ama fikir verebilecek kadar iyi bir kullanıcı değilim açıkçası. Orta tekerleği aşırı sesli dönüyor. Başka kullanıcıları varsa aktif kullanan onlara da danışın. Yanlış yönlendirmek istemem.Eki Görüntüle 1634335
Hocam mouse sipariş verdim bende. V1 modelini sipariş verdim V2 modelini gönderdiler. Dediğiniz gibi orta tekerleği biraz sesli. Switch sesi de biraz var haliyle.

Hocam mouse sipariş verdim bende. V1 modelini sipariş verdim V2 modelini gönderdiler. Dediğiniz gibi orta tekerleği biraz sesli. Switch sesi de biraz var haliyle.
Hayırlı olsun. V1 piyasada yoktur zaten 2. el dışında. Sanırım v1'de frixionfree kablo yok. Testleri burada. Çoğu fareyi geride bırakmış:
MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless Review

Bu arada en beğendiğim mouse roccat kone xp air:
Kauf die besten Gaming-Mäuse von ROCCAT®

Son düzenleme:
Ben genel de rekabetçi oyunlar oynuyorum. Sensörü olsun, kayganlığı olsun gerçekten çok iyi ve bayağı hafif. 400 IPS, 1000 Hz insanı bayağı tatmin ediyor. Ben daha önce Logitech G402 kullanıyordum. Kablo hariç 144 gram ağırlığı vardı. Artık oyunlar da çeviremediğim için GM41 aldım. Hafifliğinden sanki mouse elinde yokmuş gibi bir hissiyatı var. Önce ki kullandığım mouse da 800 DPI 0.6 sens kullanıyordum. Bunu 800 DPI 0.3 sens e kadar düştü.

Geri
Yukarı