Uzun yol için film önerisi

sadece1eren

Hectopat
Bulgaristan'a gideceğim. Nereden baksanız 10 saat yol var. Önereceğiniz filmler var mı? Tür, konu olarak yolda giden biri olarak düşünürseniz sevinirim.

Hocam bende Yunanistan ve Kosova'ya gideceğim iyi bir film bulursanız bana da söyler misiniz lütfen.

Hocam begenir misiniz bilmiyorum ama Blade runner 2049 filmini buldum 2 saat 30 dk gibi bir şey onun dışında fight club the truman show ve American psycho aralarında seveceğiniz bir film illa vardir.

Bulgaristan'a gideceğim. Nereden baksanız 10 saat yol var. Önereceğiniz filmler var mı? Tür, konu olarak yolda giden biri olarak düşünürseniz sevinirim.

4 yıldır tuttuğum bir film defterim var, yolda olduğunuzu düşünerek dikkatinizi çok vermenizi gerektirmeyen filmlerden önerim.
1-) suikast treni (brad pitt oynuyor, mizah ve aksiyon, bazı güzel noktalarda DRAM içerikli)
2-) bird box (gerilim ve drama)
3-) brothers (tobey meguire oynuyor, aldatma üzerine kurulu drama filmi)
4-) IP man 1-4 (dövüş filmi diyeyim siz anlayın :D )
5-) arınma gecesi (yılın 1 gecesi halk sınırsız şekilde birbirini öldürebiliyor)
Hatırladıklarımı yazdım, keyifli izlemeler.

Yola gidiyorsanız seyehat ile ilgili filmler önerebilirim. Daha zevkli olur. 😄

İnto The Wild
Wild
The Secret Life of Walter Mitty

Bu saydığım filmler dışında The Crow, İt Comes at Night, Trainspotting, American Fiction önerebilirim.

Son olarak Sarmaşık filmini önereceğim.

Geri
Yukarı