Uzun yolculuk sırasında arabada bilgisayar ve monitör taşımak

usknsk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar herkese. Ankara'dan İstanbul'a araba ile seyahat edeceğiz. Giderken yanımda bilgisayar kasamı ve monitörümü götürme kararı aldım. Kasadan ekran kartını ve sallanan bir hard diski çıkarttım. Kasanın içinde sallanan herhangi bir şey kalmadı. Monitorümü standından söktüm ve yumuşak bir bezin içine sardım. Arabada 4 kişi olacağız, arkada 3 koltuktan birisi boş olacağı için monitörü o koltuğa yani yanıma koyacağım. Kasayı da sağ ön koltuk ve arka koltuk arasındaki boşluğa sabitleyeceğim. Sizce herhangi bir sorun olur mu? Önerileriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şartlarda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zarar görebilecek parçaları sökmüşsünüz zaten. Ben de ekran kartını söküp kasayı bagaja koyduktan sonra (sabit duracak şekilde) 3 saat yol gitmiştim. Hayırlı yolculuklar şimdiden.

Bu şartlarda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zarar görebilecek parçaları sökmüşsünüz zaten. Ben de ekran kartını söküp kasayı bagaja koyduktan sonra (sabit duracak şekilde) 3 saat yol gitmiştim. Hayırlı yolculuklar şimdiden.
Teşekkür ederim. Şu anda yoldayız, monitör sabit ve zarar görmeyecek şekilde duruyor. Kasa da sabit. Her şey yolunda görünüyor. Umarım herhangi bir şey zarar görmeden varabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı