Uzun zaman gömülecek kaliteli oyunlar

NieR serisi, Dark Souls serisi, Devil May Cry serisi ve mass efect serisi?

Dark Souls hikaye tabanlı değil loreu var sadece Devil May Cry'ları denedim sevemedim Mass Effect'lere gireceğim bir ara teşekkürler.
Hocam sende benim gibi gamingsin heralde.
Aynen sanırım :D
Gerçekten teşekkürler. Oyunları beğenmiyor gibi gözükebilirim kusura bakmayın ama cidden önemsiyorum önerilerinizi. Teşekkürler aklına gelenler yazarsa yardımcı olmuş olurlar.

Tercihen açık dünya, kaliteli oynanışı, iyi hikayeli ve uzun saat oynanacak oyun arıyorum. Witcher 3, Yakuza serisi, RDR 2, Skyrim tarzı oyunlar önermeyin. Hepsi bitti. Days Gone, şu sıralar oynuyorum ama başka oyunlar daha lazım. Teşekkürler.
Persona 4 Golden

Büyük ihtimal bunu oynamamışsındır.

Mount & Blade II: Bannerlord.

Sıra tabanlı :/ ve sevmiyorum ama teşekkürler öneri için.
Daha çok hikaye bazlı ve oynanış öne çıkan oyunlar olursa hoş olur.
Persona 4 Golden zaten aşırı hikaye bazlı, ayrıca sırf sıra tabanlı diye bir oyuna ön yargılı yaklaşılmaz.
Neyse başka oyun önereyim.
Metal Gear Solid 5

Bunu oynadın mı?

Persona 4 golden zaten aşırı hikaye bazlı, ayrıca sırf sıra tabanlı diye bir oyuna ön yargılı yaklaşılmaz.
Neyse başka oyun önereyim.

Oynanış çok önde olmayan oyunlara oyun gözüyle bakamıyorum maalesef. Dediğim gibi mekaniği çok olan ve eş zamanlı aksiyon vesairesi olan oyunlardan bahsediyorum ama sağ olun.

Uzun zaman götürmez ama çoğu oyun serisini oynamışsın o yüzden bu oyunları öneriyorum. Kholat, Ori oyunları, Sniper Ghost Warrior serisi, Yakuza oyunları.

State of Decay 2 ve World War Z bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı