V. O. K Ultra sistem kaç dakikada biter?

kaç dakikada biter

• bitmez

Oy: 1 1,2%
  • 1 saat

Oy: 4 4,7%
  • 30 dakika

Oy: 4 4,7%
  • 10 dakika

Oy: 5 5,8%
  • 5 dakika

Oy: 21 24,4%
  • 1 dakika

Oy: 7 8,1%
  • botlar hemen kapar

Oy: 44 51,2%

• Oy verenlerin toplamı
    86
Kaç tane gönderiliyor sanıyorsunuz? Türkiye'ye 10.000 tane 3060 mı geldiğini sanıyorsunuz şu anda?

Ya 5 adet ne ya?
Adam kendi açıkladı 100 adet stok var diye Kahramanmaraş Vatan mağazası satış yapmıyor.
Türkiye geneline en büyük bilgisayar sitelerinden biri satış yapıyor.

Güç kaynağının leş olması dışında gayet iyi bir sistem.

Sistem estetik olarak berbat. Intel stok fan, kırmızı RAM, internet kafe kasası, ucuz PSU kabloları, micro ATX anakart, 3 fanlı ekran kartı. Garip bir görüntü olmuş.

Screenshot_1.png

Ben bu sistemi gerçekten almayı planlıyorum yakalayabilirsem. Sizce alınır mı? Değer mi yani bu fiyata?
Kesinlikle değer. Çünkü bir hafta içinde bu fiyata bulamayacaksınız buna eminim. Sadece kasa hava akışı konusunda sıkıntı çıkarabilir. PSU ise biraz alt seviye kalmış. Bunları sonradan değiştirebilme imkanınız olursa güzel bir sistem olur.

Kesinlikle değer. Çünkü bir hafta içinde bu fiyata bulamayacaksınız buna eminim. Sadece kasa hava akışı konusunda sıkıntı çıkarabilir. PSU ise biraz alt seviye kalmış. Bunları sonradan değiştirebilme imkanınız olursa güzel bir sistem olur.
Peki bu sistemde ekran kartının maliyeti aşağı yukarı kaça geliyordur? Çünkü aslında elimde sistem var, ekran kartım eksik. Ekran kartını alıp geri kalan her şeyi satmayı düşünüyorum. Eski ekran kartım gtx 960. Buna taksam 3.5-4 bin civarına satabilir miyim sizce?

Geri
Yukarı