V Rising solo oynanır mı?

BreaKSooN05

Kilopat
V Rising çok dikkatimi çekti. Birkaç videosunu da izledim. İndirimdeyken almayı istiyorum ama Online oyunları çok sevmiyorum. Pek arkadaşım olmadığı için hep ezilebiliyorum. Oyun sadece Online PvE mi destekliyor? Veya başka insanların bana saldırması gibi bir şey var mı?

Oyunu önerir misiniz?

Kendi özel oyununu kurup PvE solo oynayabilirsin. Publıc PvP serverler da var, tamamen senin tercihin. Bu tarz oyunları seviyorsan sıkılmadan oynarsın.

Hocam tek başına sıkılırsın diyenler var. Bu konu da ne düşünüyorsunuz? Ve DLC'leri almak gerekir mi?

DLC'ler kozmetik üzerine sararsa ileride düşünürsün, başlangıçta almana gerek yok. Dediğim gibi tamamen senin tarzına bağlı, arkadaş olsa 2 kat zevk alırsın, fakat tek başına oynanmayacak diye bir şey yok. Oyun yapısı itibarı ile zevkli ve sürekli bir uğraş veriyor sana, yeteri düzeyde keyif alabilirsin tek başına.

V Rising çok dikkatimi çekti. Birkaç videosunu da izledim. İndirimdeyken almayı istiyorum ama Online oyunları çok sevmiyorum. Pek arkadaşım olmadığı için hep ezilebiliyorum. Oyun sadece Online PvE mi destekliyor? Veya başka insanların bana saldırması gibi bir şey var mı?

Oyunu önerir misiniz?

DC ID ver beraber girelim diliyorsan.

Geri
Yukarı