V-Sync olmayan oyunda ne yapmalıyım?

Vanfurse

Hectopat
Arkadaşlar benim merak ettiğim, ayarlarında V-Sync olmayan bir oyunda V-Sync nasıl açarım? Aktif edeceğim oyun Internet Cafe Simulator. Ayarlar kısmında V-Sync yok, bulamadım, araştırdım ama yok. Ben bu oyunda V-Sync ekleyebilir miyim, çok uğraştırır mı? Yoksa güncellemeleri mi beklemek zorundayım? Bazı arkadaşlar sanırım (göz ucuyla gördüm) driver V-Sync vs. konu açmış, bu yöntemle halledilir mi? Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum, o kadar oynamak istiyorum ki... :D Bu arada monitör 60 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA veya AMD kontrol panelinden dikey eşitlemeyi aktif etmeyi deneyebilirsiniz.

vsync.jpg

NVIDIA veya AMD kontrol panelinden dikey eşitlemeyi aktif etmeyi deneyebilirsiniz. Eki Görüntüle 455883
Ne yazık ki benim ekran kartım Intel HD Graphics fakat çoğu oyunda kasmadan oynuyorum da, monitör 60 Hz bu oyunda v-Sync yok güncellemeyi beklemeden yapabileceğim bir ayar var mı? Cezalı olduğum için cevap verememiştim kusura bakmayın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki benim ekran kartım Intel HD Graphics fakat çoğu oyunda kasmadan oynuyorum da, monitör 60 Hz bu oyunda v-Sync yok güncellemeyi beklemeden yapabileceğim bir ayar var mı? Cezalı olduğum için cevap verememiştim kusura bakmayın :)

Intel HD Graphics Kontrol Panel'inde de bu tür bir varmış. Burada anlatılmış bir göz atın. Ayarların yeri değişiklik gösterebilir.

Nedense VSync denince çok garip karşılıyorum. Şu ana kadar hiçbir yırtılma vs yaşamadım ve hiçbir zaman VSync açmadım. Ayrıca VSync olmadan neden oynayamıyorsunuz onu merak ettim.

Geri
Yukarı