V3.5 Killer oyunlarda kasma problemi

Helper59

Centipat
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce sipariş ettirdiğim bilgisayarı dün kurdum Windows 10 falan kurdum. Ekran kartı güncelleştirme yaptım hepsini son sürüme uyarladım. Ardından bir test yapmak istedim. PUBG indirip oynamaya çalıştım. Ancak PC oyuna girdiğinde 75 FPS'i geçmiyor. Bu en düşük ayarlarda, Ultra ayarlarda da aynı bir şey değişmiyor. Oyuna girdikten 3 4 dk sonra 19 30 FPS'leri görüyorum. Monitörüde yeni aldım. Acer'in SA230BID modelli monitörü. Monitörden biraz şüpheliyim. V3.5 Killer'la bu hatayı alan olmamış herhalde araştırdım. Acaba Windows'u kurarken mi, bir hata yaptım. Bir yerde hatam olabilir. 3 günden beri denemediğim şey kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunlar da bu durumu yaşıyorsunuz?
V3.5 Killer'in tek sorunu 8 GB RAM olması Keşke bütçe belirtseyiniz biz size sistem toplardık :(.

Sorun yok bu anormal bir durum değil. RX 570'i olan çoğu kişi zaten senin kadar FPS alıyor.

Dosya Ekleri

• low ayarlar rx570.JPG
    low ayarlar rx570.JPG
    170 KB · Görüntüleme: 138
@MuzY birincisi, bu sistemde RX 580 var. İkincisi UserBenchmark gibi siteler forumda yasak çünkü yanlış bilgi yayıyor.

Konuya dönecek olursak, tek modül ve 8GB RAM'de öyle bir durum normaldir. Yanına aynı RAM'den bir tane daha ekleyin.

@MuzY birincisi, bu sistemde RX 580 var. İkincisi UserBenchmark gibi siteler forumda yasak çünkü yanlış bilgi yayıyor.

Konuya dönecek olursak, tek modül ve 8GB RAM'de öyle bir durum normaldir. Yanına aynı RAM'den bir tane daha ekleyin.
Bende de single ram var ama metro da bile 50 fps in altına çok zor düşüyor. Rx570 ekran kartı bide. Arkadaşta bence farklı bi sorun olabilir çünkü 20 fps mantıklı gelmedi bana.

Yanlış Bilgilendirme
Eğer yanlış yazmadıysanız belirttiğiniz monitörün FreeSync desteği yok o yüzden RX580 ekran kartından asla tam verim alamazsınız. Satıcı ile görüşüp FreeSync desteği olan bir modele yönelin.

Hangi oyunlar da bu durumu yaşıyorsunuz?
V3.5 Killer'in tek sorunu 8 GB RAM olması keşke bütçe belirtseyiniz biz size sistem toplardık: (.
Bütün oyunarlda aynı performans Minecraft gibi bir oyundan bile 75 FPS alıyorum onada bile FPS düşüleri oluyor.
Sorun yok bu anormal bir durum değil. RX 570'i olan çoğu kişi zaten senin kadar FPS alıyor.
Ekran kartım RX580 RX570 olsa bile 19 FPS almam gerek.
Eğer yanlış yazmadıysanız belirttiğiniz monitörün FreeSync desteği yok o yüzden RX580 ekran kartından asla tam verim alamazsınız. Satıcı ile görüşüp FreeSync desteği olan bir modele yönelin.
Hayır kontrol ettim FreeSync desteği var.
Bu arada yeni fark ettimde ekran kartımın fanları çalışmıyor ondan olabilir mi?

Sorun Ram'lerde Single ram kullanıyorsanız normaldir.
Onun yanına bir 8 GB Daha Ram koyarsanız performans artışı sağlanabilir.
Ram ile alaksı yok bunu.Oyun testini izlersen görürsün.Ultra ayarlarda 80 90 fpslerde geziyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı