V330-15IKB Clover Catalina Config Dosyası

OpenCore ile ekran kartını tanıtmada diğer sürücüleri ses kartını vs. tanıtmada sorun yaşıyorum. Bu yüzden Clover ile denemeye karar verdim. Tekrardan OpenCore ile denesem gerekli driverları nasıl bulabilirim nasıl kurabilirim yardımcı olabilir misiniz?

OpenCore ile ekran kartını tanıtmada diğer sürücüleri ses kartını vs. tanıtmada sorun yaşıyorum. Bu yüzden Clover ile denemeye karar verdim. Tekrardan OpenCore ile denesem gerekli driverları nasıl bulabilirim nasıl kurabilirim yardımcı olabilir misiniz?

macOS için uyumlu olan donanımların varsa tabii ki de.

Benim Big Sur videomu izledin mi?
OpenCore Configurator uygulamasını aç.
Üst menüde bulunan OpenCore simgesine tıkla.
En üstteki disk simgesinin olduğu yerdeki mount partition simgesine tıkla ve macOS'i açarken kullandığın şifreyi gir.
Üst menüdeki simgeye tekrardan tıkla.
Open Partition simgesine tıkla.
Açılan pencereyi alt kapatmadan OC EFI (USB) içindeki EFI dosyasını açılan pencere sürükleyerek kopyala.

Son düzenleme:
Videodaki her şeyi aynen yaptım ekran kartı tanıtıldı sanırım görüntüde hızlanma var ve 2048 MB oldu ekran kartı belleği ancak HDMI takılıyken başlatınca 2 ekranda gelmiyor. Bilgisayarı açtıktan sonra HDMI'ı taktığım zamansa laptop ekranı donarken monitör ekranında oynama olmuyor.

Videodaki her şeyi aynen yaptım ekran kartı tanıtıldı sanırım görüntüde hızlanma var ve 2048 MB oldu ekran kartı belleği ancak HDMI takılıyken başlatınca 2 ekranda gelmiyor. Bilgisayarı açtıktan sonra HDMI'ı taktığım zamansa laptop ekranı donarken monitör ekranında oynama olmuyor.
Tanımlama yapılmamış olan config dosyanı paylaşır mısın? Elle ekleme yapacağım.

Geri
Yukarı