v9-eu.com denen illet

Emre Çorbacı

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar pc'imde v9 denen bi illet bulaştı ve güvenmediğim hiç bir yazılımı yüklememe rağmen nasıl oldu bilmiyorum. Avast Gold var pc'imde ve sürekli açık düzenli olarak da tarama yapıyorum. Google amcadan baktığım her şeyi denedim sonuç yok. Hani uzantı sil vs. yok. Tarayıcılarımı silip Adw Cleaner, Anti-malware, herd gibi programların hepsiyle tüm sistemi tarattım bulunanları sildim tekrar Chrome yükleyip tekrar pc'mi başlattım veeee sonuç farklı değil. V9 ARAMA MOTORUNUZ... Gerçekten çok sinir bozucu ve nasıl kurtulabileceğimi bilmiyorum. Sinirden ağlayacağım az kaldı... Hani formak atmak istemiyorum. 3 tb lık bir arşivim var. Ne yapacağım gerçekten bilmiyorum lütfen yardımcı olun... Olur da format atmak zorunda kalırsam windows'un orjinalliğini bozmadan atma işlemini nasıl yapabilirim? Teşekkürler şimdiden.

Diğer adımları da tekrar yapın baştan. Ayrıca MSConfig'den Güvenli Önyükleme yapın. Kendini tekrar yüklüyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı