VAC ban yemiş kişi tekrar hesap açıp oynarsa yine ban yer mi?

queawarx

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben yaklaşık 3 yıl önce VAC ban yedim. Geçen günlerde arkadaşım benden CS:GO oynamak için hesap oluşturmamı istedi ondan da VAC ban yedi. Ben yeni hesap açıp seçkin almak istiyorum. Guard falan yapsam seçkin aldığım hesaptan ban yer miyim? Hesaptan 23 gün önce ban yemiş arkadaşım, şeçkin alsam ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yemezsin. Arkadaşın hile kullanmaya devam etmiş belli ki.

VAC banlandıktan sonra yeni hesap açıp oynayan arkadaşlarım var. Ama bence riske atmayın seçkin almanızı önermiyorum.

Hayır hile açmadığın sürece farklı bir hesaptan ban yemezsin. Bazen oyun sinir bozucu olabiliyor ama bu yine de hile kullanmayı meşru kılmıyor.
Kendi oyun zevkinizin de ötesinde başkalarını da düşünerek lütfen hilelerden uzak durun. Ki oyunlar oynanabilirliğini korusun. Karşı taraftaki hile yaptığında siz nasıl rage quit atmak istiyorsanız emin olun siz hile yaptığınızda da karşı taraf aynılarını hatta daha beterini hissediyor

Hayir. Benim arkadasim 1 sene hile kullandi, 1 sene sonra ban yedi temiz hesaba gecti şu anda hala legit bir sekilde oynuyor.

Bir kişi hile kullandığında birden fazla hesap neden/nasıl yasaklama alır?

1- Kullanılmış ve VAC tarafından algılanan hile yazılımı kalıntısı kalmış olabilir. Bu durum, aynı bilgisayarda başka hesaba girilmesi veya yenisinin açılması durumunda da yasaklama riski barındırır. Bilgisayar temizlendiğinde böyle bir risk olmaz.
2- Ortak telefon numarası veya e-posta kullanılan hesaplardan birisi yasaklama aldığında diğer bir hesaba da aynı kişi ve hileci muamelesi yapılıp ona da yasaklama verilebilir.
Not: Yasaklama geldikten sonraki bir tarihte açılmış hesaba aynı e-posta veya telefon numarası girilmesinde sakınca yok. Bizzat kendimden biliyorum.
3- Hileci aynı b.ku yine yemiştir ve yine yakalanmıştır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı