VAC banın Steam hesaplarına etkisi neden bu kadar fazla?

Arkadaşlar ben anlatamadım galiba geçen güzel bir Steam hesabı gördüm en az 800TL ama CS'de sırf VAC banı var diye 200-100 arası gibi aşırı az fiyatlar söleniyor bunun saçma olup olmadığını soruyorum sadece VAC ban CS'de ama diğer oyunlar göz ardı ediliyor.

Arkadaşlar ben anlatamadım galiba geçen güzel bir Steam hesabı gördüm en az 800TL ama CS'de sırf VAC banı var diye 200-100 arası gibi aşırı az fiyatlar söleniyor bunun saçma olup olmadığını soruyorum sadece VAC ban CS'de ama diğer oyunlar göz ardı ediliyor.
Neden VAC yasaklı hesabı alıyım ki. Profilde kabak gibi gözüküyor, CSGO'ya o hesaptan giremiyorum. Hesabı 800 TL de olabilir ama indirimlerle o oyunları daha ucuza alabilirsin. Epicte bedava verilen oyunları sayınca(burada oynanabilirliği kastediyorum) bence normal bir fiyatlandırma.

Hesapta VAC yasaklaması olduğu için çoğu kişinin o fiyata almayacağını bilip öyle düşürmüş. Ayrıca hesap değerlendirmesi yaparken her oyunu indirimsiz fiyatından hesaplamamak gerek.

Hesapta VAC yasaklaması olduğu için çoğu kişinin o fiyata almayacağını bilip öyle düşürmüş. Ayrıca hesap değerlendirmesi yaparken her oyunu indirimsiz fiyatından hesaplamamak gerek.
Hocam bir de bu steam hesapları geri alınabiliyor bir şekilde. Steam onun garantisini de vermiyor. Şimdi VAC banı olan hesaba 800 TL atıp da o hesaptan ve paradan da olmak istemem açıkçası.

İkinci el oyun satarken en adili her oyunun en ucuz satıldığı dönem göze alınır. Zaten 800 TL olan oyun böylece 150 TL'ye kadar düşer. Ve 150 TL maksimum fiyat olur. 100-120ye de satarsın. Bir de VAC ban varsa 50 TL verilir belki.
Ayrıca ileride hesabın sahibi hesabı tekrar alabilir ya da senden önce açtığı bir hile yüzünden sana satıldıktan sonra hesap Vac ban yiyebilir. Yani herşeyi göze almak lazım.

Geri
Yukarı