VAC banlı hesapta CS:GO eşyası satılır mı?

Berat Parlak

Hectopat
Arkadaşlar ben Steam hesabımı bir arkadaşıma vermiştim o da CS:GO'dan VAC ban yedirmiş 794 gün önce. Ben de girmiyordum hesaba bir gireyim dedim girdiğimde envanteri biraz tutuyor ama 7 gün pazar banı varmış. VAC banlı olduğu için bu itemleri satabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim oynayışımı nereden gördün ki laf ediyon merak ettim. Arkadaş ben hile açmadım dediği için öyle dedim açtıysa zaten kaldırılmaz yazıyorum farkettiysen. Evet savunurum çünkü önüne gelen hemen hileci diye damga vurunca bilip bilmeden sinirleniyor insan.

Dostum ban yediğim zamanın 1 hafta öncesine kadar gidip bilgisayarda açık olsn tüm programların loglarına baktım arka planda devamlı çalışan chet engine ve bir kaç offline oyunda kullandığım hileler varmış. O hileler neden arka planda çalışıyor onu da anlamış değilim ama. Ben ona öyle kafa yordum.
Ben kimsenin oynayışına laf etmedim. Yalan söylüyorsun diyenlerin rankının nova olduğunu hatta akıllarının kıt olduğunu söyledin. Yazdığın cümle hakaret içerdiği için yazdığın kısım silinmiş. Oyunu daha tam olarak öğrenemeyenlerin her önüne gelene hile demesi konusunda haklısın. Sunucu da bu olay bizim de başımıza fazlasıyla geliyor. Ama hile açıp oynayanların banlandıktan sonra arkadaşım açmış bahanesi ile gelip banım kaldırılsın diye talepte buluyolar. Bende
arkadaş konuyu açınca altına bu tür mazeretleri çok duydum manasında birşey yazdım. Kendisine sen yalan söylüyorsun kesin sen açmışsındır diye birşey söylemedim. Ama bazı arkadaşlar benim öyle söylediğimi iddaa edip üstüne hakaret ediyorlar. Ben o arkadaşın seviyesine inip ona hakaret etmek yerine şikayette bulundum. Kimsenin her hangi bir kimseye söylemediği bir şeyi söyledin diye iddaa edip hakaret etmek gibi bir hakkı yok.

Kaldırılıyor. Yanlış bilgi verme.

Senin karşına öyle insanlar gelmesi, bu adamın yalan söylediğini mi doğruluyor? Siz nasıl bir varlık olmuşsanız artık herkese yalancı gözüyle bakıyorsunuz. Arkadaşı hile açmış olamaz mı yani? Ben birçok arkadaşımla hesap paylaşırım. Boşta duran hesaplarını bana verirler ara sıra girmem için. Ben istesem gidip hile açamaz mıyım? Çok saçma ve sığ bir düşünce.

Dostum arkadaşım açmış diyorsun. Ben buna inanıyorum. Bu sorunla alakasız ama söylemek istedim. Forumda herkes çok bilmiş olduğu için böyle post açan herkese yalancı gözüyle bakarlar. Onlara pek aldırış etme. Kendinde söylediğin gibi hesapta bilerek hile açılmış. Hileyi arkadaşın bile açmış olsa Steam her hesabın sorumlusunu sahibi olarak görmekte. Yani hesabında hile açılmışsa, bu sen veya başka biri tarafından olsun senin sorumluluğunda demek. Maalesef bu hesabın banı kalkmaz ve skinlerini satamazsın.

Kardeşim öncelikle merhaba bana bir yol gösterirsen sevinirim. Benim hesabım perşembe günü çalındı ben cuma günü hesabımı kilitledim ama kilitlemek geç kalmışım. Adam beni 1 günde Silver 3'den keleşe çıkartmış ve mevlana açmış dediğim gibi bu 1 gün içinde oldu ben cumartesi günü Steam ekibi sayesinde hesabımı geri aldım ama 15 gün pazar banım var. Yaklaşık 60 TL'lik envanterim var ben ne yapmalıyım bana bir söyle ya.
Kardeşim öncelikle merhaba bana bir yol gösterirsen sevinirim. Benim hesabım perşembe günü çalındı ben cuma günü hesabımı kilitledim ama kilitlemek geç kalmışım. Adam beni 1 günde Silver 3'den keleşe çıkartmış ve mevlana açmış dediğim gibi bu 1 gün içinde oldu ben cumartesi günü Steam ekibi sayesinde hesabımı geri aldım ama 15 gün pazar banım var. Yaklaşık 60 TL'lik envanterim var ben ne yapmalıyım bana bir söyle ya.

Bu arada ben daha VAC banı yemedim. Sizce VAC banı yer miyim?

Bu arada ben daha VAC banı yemedim. Sizce VAC banı yer miyim?
Yersin.

Max Owerwatch'a düşersin Orada'da insanlar izler ona göre karar verirler akıbetine.
Dostum ben 2015 de Overwatch'a düştüm long'da kapı arkası tarayarak 3 kill almıştım. Reportlamışlar tamamen o overwatchdaki elamanın akıl sağlığına kalıyorsun. O zamanlar böyle vuruşlar yapmak zordu herkes böyle vuruş yapamazdı. Arkadaşta hile olduğumu düşünüp öyle karar vermiş overwatch banı yemiştim. Şimdiki kurla bin liralık envanterim böyle gitti itiraz edilmiyor açılma gibi bir şeyi yok maalesef ben denedim açtıramadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı