VAC banlı hesapta CS:GO eşyası satılır mı?

Berat Parlak

Hectopat
Arkadaşlar ben Steam hesabımı bir arkadaşıma vermiştim o da CS:GO'dan VAC ban yedirmiş 794 gün önce. Ben de girmiyordum hesaba bir gireyim dedim girdiğimde envanteri biraz tutuyor ama 7 gün pazar banı varmış. VAC banlı olduğu için bu itemleri satabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Steam hesabımı bir arkadaşıma vermiştim o da CS:GO'dan VAC ban yedirmiş 794 gün önce. Ben de girmiyordum hesaba bir gireyim dedim girdiğimde envanteri biraz tutuyor ama 7 gün pazar banı varmış. VAC banlı olduğu için bu itemleri satabilir miyim?

Kankam şimdi yok hile yaptın diyen rankı nova olan arkadaşlar gelecek aldırış etme. VAC banlı ise hesabın ve cidden hile açmadıysan bir süre sonra otomatik kaldırılır ama sen yine e posta atma işe yaramaz ama bir ihtimal. Ama eğer hile açtıysanda unut o hesabı VAC ban yiyip banı kalkan insan çok. Bu hile illaki CS:GO için olması önemli değil Cheat Engine bile o an arka planda çalışıyorsa o bile etkiliyor. Soruna gelirsekde o itemler kaldı o hesapta ne takas yapabilirsin ne de başka bir şey. Şimdi gelipte bana burada kimse VAC ban yanlış yapmaz demeyin en basiti. CS:GO VAC Ban - Technopat Sosyal
Konuyuda kendim açtım sonra aradım biraz, e sporcu olanlara bile VAC ban atıldığını sonra kalktığını gördüm. Yabancı forum sitelerinde var geçin araştırın.

Kankam şimdi yok hile yaptın diyen rankı nova olan arkadaşlar gelecek aldırış etme. VAC banlı ise hesabın ve cidden hile açmadıysan bir süre sonra otomatik kaldırılır ama sen yine e posta atma işe yaramaz ama bir ihtimal. Ama eğer hile açtıysanda unut o hesabı VAC ban yiyip banı kalkan insan çok. Bu hile illaki CS:GO için olması önemli değil Cheat Engine bile o an arka planda çalışıyorsa o bile etkiliyor. Soruna gelirsekde o itemler kaldı o hesapta ne takas yapabilirsin ne de başka bir şey. Şimdi gelipte bana burada kimse VAC ban yanlış yapmaz demeyin en basiti CS:GO VAC Ban - Technopat Sosyal
Konuyuda kendim açtım sonra aradım biraz e sporcu olanlara bile VAC ban atıldığını sonra kalktığını gördüm yabancı forum sitelerinde var geçin araştırın.
Öyle diyen bir adamın rankının nova olduğu bilecek kadar biliyorsun. Bir sunucu da adminim. Sizin gibi CS:GO oynayan onlarca insanla uğraşıyorum. Adam hile açıp sunucuya geliyor banlıyoruz. Sonrasında ban itiraz kısmına gelip o sırada arkadaşım bilgisayarın başındaydı o açmış evini bulup döveceğim diyen adam gördüm. Hesabı VAC ban yemiş birini savunanı da ilk defa görüyorum. Tabi sen hepimizden farklı düşünüyorsun.

Kankam şimdi yok hile yaptın rankı nova olan arkadaşlar gelecek aldırış etme. VAC banlı ise hesabın ve cidden hile açmadıysan bir süre sonra otomatik kaldırılır ama sen yine e posta atma işe yaramaz ama bir ihtimal. Ama eğer hile açtıysanda unut o hesabı VAC ban yiyip banı kalkan insan çok. Bu hile illaki CS:GO için olması önemli değil Cheat Engine bile o an arka planda çalışıyorsa o bile etkiliyor. Soruna gelirsekde o itemler kaldı o hesapta ne takas yapabilirsin ne de başka bir şey. Şimdi gelipte bana burada kimse VAC ban yanlış yapmaz demeyin en basiti CS:GO VAC Ban - Technopat Sosyal
Konuyuda kendim açtım sonra aradım biraz e sporcu olanlara bile VAC ban atıldığını sonra kalktığını gördüm yabancı forum sitelerinde var geçin araştırın.

Ayrıca VAC yemek nasıl olur onu da anlatmak lazım burada.
VAC önce zararlı yazılımları tespit edip kara listeye alır. Bunu yaparken Overwatch'da hile olduğu kesinleşen insanların, oyunda iken arka planda çalışan programlarını izleyerek yapar. AI ve big data konseptlerini de içine alan VAC, hile yazılımlarını tespit eder. Yanılma payı çok düşüktür ama yanılabilir de. VAC dalgasından sonra, kara listedeki ayn yazılımlar ile banlanmış çok kişi mail atarsa ya da VAC sistemi sonradan bunun bir hile olmayabileceğine karar verir ise, yazılımcıları uyarır. Yazılımcılar da, kara listeye alınan programı inceler ve VAC kararı'nın doğru olup olmadığını kontrol ederler. Cheat Engine, CS:GO'nun RAM'ine erişmediği sürece kara listede değildir. Cheat Engine'den ban yemezsin.
Neden geri açılacaksa banlıyorlar? Çünkü her programı kontrol edemezler, o yüzden genelde VAC dalgasından sonra bakıyorlar.

Öyle diyen bir adamın rankının nova olduğu bilecek biliyorsun. Bir sunucu da adminim. Sizin gibi CS:GO oynayan onlarca insanla uğraşıyorum. Adam hile açıp sunucuya geliyor banlıyoruz. Sonrasında ban itiraz kısmına gelip o sırada arkadaşım bilgisayarın başındaydı o açmış evini bulup döveceğim diyen adam gördüm. Hesabı VAC ban yemiş birini savunanı da ilk defa görüyorum. Tabi sen hepimizden farklı düşünüyorsun.

Şimdi gidip onu döveceğim de çok klasik bir bahane değil mi ya? O kadar kolay mı bilgisayara hile yüklemek (burada demek istediğim cesaret olarak). Benim bilgisayarıma bir arkadaşım hile yükleyecek, hile açtığı için değil; güvenliği ihlal ettiği için sorun yaşarız. :D.

Gaben'ın oğlu bile olsan VAC ban kaldırılmaz, maalesef.
Kaldırılıyor. Yanlış bilgi verme.
Aynen. Sen süper zekâsın. Öyle diyen bir adamın rankının nova olduğu bilecek kadar süper zekâsın. Bir sunucu da adminim. Sizin gibi CS:GO oynayan onlarca insanla uğraşıyorum. Adam hile açıp sunucuya geliyor banlıyoruz. Sonrasında ban itiraz kısmına gelip o sırada arkadaşım bilgisayarın başındaydı o açmış evini bulup döveceğim diyen adam gördüm. Hesabı VAC ban yemiş birini savunanı da ilk defa görüyorum. Tabi sen üstün zekâsın ya hepimizden farklı düşünüyorsun.
Senin karşına öyle insanlar gelmesi, bu adamın yalan söylediğini mi doğruluyor? Siz nasıl bir varlık olmuşsanız artık herkese yalancı gözüyle bakıyorsunuz. Arkadaşı hile açmış olamaz mı yani? Ben birçok arkadaşımla hesap paylaşırım. Boşta duran hesaplarını bana verirler ara sıra girmem için. Ben istesem gidip hile açamaz mıyım? Çok saçma ve sığ bir düşünce.
Dostum arkadaşım açmış diyorsun. Ben buna inanıyorum. Bu sorunla alakasız ama söylemek istedim. Forumda herkes çok bilmiş olduğu için böyle post açan herkese yalancı gözüyle bakarlar. Onlara pek aldırış etme. Kendinde söylediğin gibi hesapta bilerek hile açılmış. Hileyi arkadaşın bile açmış olsa Steam her hesabın sorumlusunu sahibi olarak görmekte. Yani hesabında hile açılmışsa, bu sen veya başka biri tarafından olsun senin sorumluluğunda demek. Malesef bu hesabın banı kalkmaz ve skinlerini satamazsın.

Son düzenleme:
Bazı veletler inatla hile seçeneğini seçiyormuş diye duydum.

Owerwatch öyle herkese düşmez. Önce 150 maç mm galibiyet almak gerekiyor sonra hesabınla yaptığın reportlamaların yalan olmaması lazım yani aha bu adam beni midden vurdu kesin aim hack reportlıyım yapan insanlara kesinlikle düşmüyor. Bildiğim kadarıyla 1 maçı tek oyuncu değil bir topluluk izliyor ve bu topluluğun yaptığı seçimler kıyaslanıyor 3 kişi düzgün demiş 1 kişi hack dediyse banlanmaz. İzleyen herkes hile olduğunu düşündüğü zaman VAC izlenmesine alınırsın bilgisayarındaki programlar kontrol edilir zararlı dosya bulunamazsa banlanmazsın. Artı olarak turnuvada bile hile açan insanların 1-2 hafta hileyle maç kazanıp öyle yakalanma durumu varken evinde bileğinin teriyle flick-shot atan insanların hatayla banlanma ihtimali çok düşük.

Geri
Yukarı