VAC Ban'lı hesaptan oyun hediye etme

Serhat.48

Hectopat
Yer
Viseu
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Squad adlı oyunu oynuyordum 2500 saatim vardı ve durduk yere eac ban yedim ve kaldırtamadım 2 hafta boyunca uğraşmama rağmen, şimdi yan hesabıma Squad hediye göndermek istiyorum ama banlı olduğun oyunu başka hesaba hediye edemezsin diyor, cüzdandaki parayı kullanmak istediğim için böyle bir şey yapmak istemiştim. Sanırım kredi kartı ile almak zorundayım.

banlı olduğun oyunu başka hesaba hediye edemezsin diyor

Mesaj gayet net. Direkt diger hesap üzerinden satin alin.

"VAC ve oyun yasaklamaları hediye vermeyi ne yönde etkiler?

Bir kullanıcı VAC veya oyun yasaklaması aldığında, o kullanıcının Steam hesabı güven altına alınmış çok oyunculu sunucularında oynamaktan yasaklanır. Bu, hile yapan oyuncuların bir hesapta o oyunun kopyalarını stoklamalarına ve bu kopyaları hile yapmaya devam edecekleri düşük değere sahip hesaplara hediye etmelerine neden oluyordu. Bu soruna bir çözüm olarak artık Steam, kullanıcıların, VAC veya oyun yasaklamasının etkin olduğu oyunların hediye kopyalarını envanterlerinde tutmalarına izin vermemektedir. Buna ek olarak, eğer bir hesap VAC yasağı veya kalıcı olarak oyun yasaklaması almış başka bir oyuncuya direkt olarak hediye gönderirse, hediye gönderen hesabın artık o oyunu hediye etmesine izin verilmeyecektir."

Son düzenleme:
VAC ban yemenizin bir sebebi olmalı. Hile kullanımı gibi bir durum yoksa ticket atın VAC ban açılabilir.

Oyunda hile yapmadım, diğer hikayeli oyunda geçemediğim bir bölüm için trainer indirmiştim nedense onu indirdikten sonra VAC ban yemişim 3 senedir oynadığım oyunda hile yapmam ben. Squad'a ticket attım, bizim yapabileceğimiz bir şey yok Easy Anti-Cheat'e yazın dediler ben de yazdım ama 1 aydır cevap yok.

Steam'de birine oyun alsam nakit olarak verirler mi acaba?

Geri
Yukarı