VAC hatası

SIOBHAN

Kilopat
Yeni sistemimle CS GO oynadığımda VAC hatası alıyorum. Antivirüs var sadece(ESET endpoint Security) sorunun çözümü nedir? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bunları denemeni öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bir ara aynı sorunu alıyordum Steam desteğe sordum Obıt programlarının yada windows PowerShel in bunu yapabileceğini söyledi. Benim bulduğum son çare format atmak oldu.
Sen yinede steam desteğe bir sor.

Yeni sistemimle CS GO oynadığımda VAC hatası alıyorum. Antivirüs var sadece(ESET endpoint Security) sorunun çözümü nedir? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

James Donkey marka SSD kullanan bir forumdaşımız VAC problemi yaşadığını, SSD değişimi sonrasında problemin tamamen kaybolduğunu belirtmişti. Yazılımsal olarak çözemezseniz aklınızın bir köşesinde bulunması için yazmak istedim.

Aslında SSD değişimi de bir nevi format sayılır. Çünkü bastan yükleniyor her şey. SSD değişiminden önce format dene bence. Ama yine de aklında bulunsun dediği gibi.

1. Adım
  1. Steam'den çıkın.
  2. Başlat > Çalıştır'a tıklayın. (Windows Tuşu + R).
  3. Aşağıdaki komutu girin:
    "C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair
  4. Steam'i çalıştırın ve sorunu tekrar test edin.
Not: Bu komut yönetici yetkileri gerektirir ve birkaç dakika sürebilir. Eğer Steam'i başka bir konuma kurduysanız, lütfen C:\\Program Files (x86)\\Steam konumunu doğru konumla değiştirin.

2. Adım

1. Steam'den çıkın.
  2. Başlat tuşuna basın, ardından Tüm Uygulamalara, onun da ardından Donatılara girin.
  3. Komut İstemi'ne sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır...a tıklayın.
  4. Komut İstemi'ndeyken aşağıdaki komutları yazın ve her komutun ardından sonra Enter'a basın:
    • bcdedit /deletevalue nointegritychecks
    • bcdedit /deletevalue loadoptions
    • bcdedit /debug off
    • bcdedit /deletevalue nx
  5. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  6. Sorunu test etmek için Steam'i yeniden başlatın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı