"VAC tarafından bağlantınız kesildi" uyarısı

grove43

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim hilem falan yok. O işlerle de alakam yok fakat CS:GO'da maçtayken daha dün ve bugün 2 kere maçtan bağlantım koptu. Ve VAC bana "VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız." tarzında bir şey söyledi. Ben durumu anlayamadım. Sizce sebebi ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim hilem falan yok. O işlerle de alakam yok fakat CS:GO'da maçtayken daha dün ve bugün 2 kere maçtan bağlantım koptu. Ve VAC bana "VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız." tarzında bir şey söyledi. Ben durumu anlayamadım. Sizce sebebi ne?
Büyük ihtimalle banlandınız. Hiçbir şekilde de açılmaz bu ban. Keşke CS2 çıkışının şerefine tüm VAC banları kaldırsalar.

Eğer kırmızı çizgi yoksa, merak edilecek bir durum yok. Çünkü Steam Yardım'ın dediğine göre: Bu hata, Steam veya oyununuzla çakışan bir üçüncü taraf programından kaynaklanmaktadır. Bu sorunu çözmek için hataya neden olan yazılımı makinenizden kaldırmanız veya devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Yani pcyi yeniden başlatın veya dosyaları doğrulayın çözülür.

Büyük ihtimalle banlandınız. Hiçbir şekilde de açılmaz bu ban. Keşke CS2 çıkışının şerefine tüm VAC banları kaldırsalar.

Niye oyuna hileciler dolussun diye mi?
Konu sahibi icin hocam oyun dosyalarini doğrulayın muhtemelen topluluk sunucuau girdikten sonra rekabetci girmişsiniz bu da ek dosya olduğu icin arada oyunu etkiliyor.

Niye oyuna hileciler dolussun diye mi?
Hile açmak isteyen yan hesap da açıp açabiliyor. Çocukken yaptık bi salaklık yedik banı. Ana hesabım bi de. Sürekli hesap değiştirmekten sıkıldım. Ayrıca CS2 hypeı bitmişken bir anda banların açılması anlık oyuncu sayısını 20-30 milyona kadar taşıyabilir.

Hile açmak isteyen yan hesap da açıp açabiliyor. Çocukken yaptık bir salaklık yedik banı. Ana hesabım bir de. Sürekli hesap değiştirmekten sıkıldım. Ayrıca CS2 hypeı bitmişken bir anda banların açılması anlık oyuncu sayısını 20-30 milyona kadar taşıyabilir.

Yan hesap acip 400 TL bayilacaksan o senin sorunun. Böyle yapilarak oyunu hileden de bezdirir bu da oyuncu kitlesini arttirmak yerine düşürür. Hilelerden oynanamaz hale gelir. Bir hype söz konusu olmaz.

Yan hesap acip 400 TL bayilacaksan o senin sorunun. Böyle yapilarak oyunu hileden de bezdirir bu da oyuncu kitlesini arttirmak yerine düşürür. Hilelerden oynanamaz hale gelir. Bir hype söz konusu olmaz.
Valla kaç yıllık oyuna iyi bir anti cheat getirememeleri açıkçası benim sorunum değil. İsteğim bencilce, farkındayım fakat koskoca VALVE koskoca CSGO'ya hâlâ düzgün bir anti cheat geliştiremediyse o onların sorunudur.

Vallahi kaç yıllık oyuna iyi bir anti cheat getirememeleri açıkçası benim sorunum değil. İsteğim bencilce, farkındayım fakat koskoca Valve koskoca CS:GO'ya hâlâ düzgün bir anti cheat geliştiremediyse o onların sorunudur.

Onlarin da sorunu var zaten. Da bu hileciler icin af getirilmesine gerek yok neyse konu dışına çıkıyoruz.

Hoçam oyun özelliklerinden oyun dosyalarını doğrulayın ve tüm 3.partı yazılımlar devre dışı bırakın oyuna girerken. Bende de bazen aynı şey oluyordu, dosyaları doöruladıktan sonra çözülüyor her şey.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı