VAC'lı CS:GO'yu hesaptan tamamen silmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rootz

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Hatay/İskenderun
CS:GO'da hile yaptığım için VAC ban yedim (hile yaptığımı kabul ediyorum) ama main hesabımda yaptım acaba oyunu main hesabımdan tamamen kaldırısam ve tekrar seçkin olmayan tipten başlasam VAC devam eder mi? (ban yiyen hesap Prime'dı) ve envanterdekileri kurtarma şansım var mı onu da söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Steam hesabınızdan Vac ı kaldırmanın hiç bir yolu yok. Aynı şekilde oyun envanterinizde gitti geri getiremezsiniz.

Envanteri menvanteri unut, hepsi gitti. Bundan sonra IP'nden hiçbir Valve sunucusuna bağlanamazsın. İyi de olmuş, sizin gibiler yüzünden oyun zevkimizin içine ediliyor.
Benim hesabım çalındı, VAC ban yemiş. Ne yapabilirim? Desteğin hesabın çalındığından haberi var.

Benim hesabım çalındı, VAC ban yemiş. Ne yapabilirim? Desteğin hesabın çalındığından haberi var.
Steam Destek hesap güvenliğinden oyuncuları sorumlu tutuyor. Ban kaldırma yaptıklarını hiç görmedim. İki faktörlü güvenlik kullansaydın'a geliyor mevzu.

İyi olmuş. Hile kullandıysan cezasını da çekmeyi göze almışsındır.

Sorduğum soruya cevap veren yok gelen azarlamaya geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok öyle bir dünya ne yazık ki valve sunucularından komple engelleniyor hesabı kapat yeni bir hesap aç bence.

Yaptığın davranış için birde plaket verelim istersen? Sorunun cevabına gelirsek oyunu hesaptan kalıcı kaldırsan da hesabındaki VAC ban kalkmayacak. Envanteri unut. Valve'yi bazen takdir edebiliyorum. Başka bir hesap açıp daha fazla para verip oyuna sıfırdan düzgün şekilde başlayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı